2733
2739

پولی که بدست میاره با بدبختی رو خرج خوش گذرونی های دو ساعته میکنه 

اون یکی فرصتی که واسه یادگیری یه حرفه مهم دستش اومده رو بی ارزش میدونه و بیخیالش شده 

اون یکی با بیخیالیش داره آینده اش رو نابود میکنه 

آخه چطور میتونم این چیزا رو ببینم و حرص نخورم 

میدونم و میشناسمشون که بعدا پشیمون میشن مثل قبلا وه پشیمون شدن 

کاش یجا به خودشون میومدن

چقدر ساده بهم ریختی روان مرا/ بریده غصه دل کندنت امان مرا🎶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
اگه خیلی ادمای نزدیکن در حد یه راهنمایی  در غیر اون ما مسئول زندگی کسی نیستیم قشنگم

کاش این قضیه که مسئول زندگی کسی نیستیم تو جانم نفوذ می‌کرد انقدر نگرانشان نمی‌شدم

چقدر میتونستن استفاده کنن آخه به چه جاهای خوبی برسن حیفم میاد

سلام فاطمه جون

خوبی، مدتی نبودی،

شکر خدا که سلامتی.

منم سر این مسائل زیاد حرص خوردم.

ولی باید بدونیم که آدم ها با هم فرق دارند وحتی لذتهاشون با هم متفاوته.

شاید مثلا تو عرف جامعه جا افتاده باشه که مثلا چند تا ویلاو ماشین داشته باشی عالیه ویا دکتر ومهندس شدن خوبه.

اما خیلی ها دوست دارند همین دو روز عمرشون را به یللی وتللی بگذرونند و براشون در لحظه خوش بودن مهم تره.

نه اینکه درست باشه ولی بدون همه خوبیها وبدی ها در کنار هم هستند، اگر بدی نباشه خوبی جلوه نمیکنه،واگر جهنمی نباشه بهشت معنا نداره،واگر سختی نباشه آسانی مزه ای نداره.

هر کسی مسئول زندگی خودشه.

خوبه که به فکر دیگران باشیم ولی تا جایی که واقعا بتونیم تغییری ایجاد کنیم، بقیه ش حرص الکی خوردن وزمان بیهوده هدر دادن هست.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
سلام فاطمه جون خوبی، مدتی نبودی، شکر خدا که سلامتی. منم سر این مسائل زیاد حرص خوردم. ولی باید بد ...

سلام گلم آره کمی رغبتم برای اینجا فعالیت داشتن کم شده😁

سلام فاطمه جون خوبی، مدتی نبودی، شکر خدا که سلامتی. منم سر این مسائل زیاد حرص خوردم. ولی باید بد ...

فبول دارم گلم مرسی💋

2740