2733
2734
عنوان

کسی اینجا هست از مردای سن بالا خوشش بیاد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5373 بازدید | 198 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من با همسرم  ۱۰سال اختلاف سنی دارم من ۱۸ سالم بود ایشون ۲۸ سال که ازدواج کردیم الان من ۳۱ سالمه و ایشون ۴۱ سال تازه متوجه شدم خیلی اشتباه کردم من تازه دلم جوونی میخواد ولی اون وارد میانسالی شده و اصلا درک نمیکنه 

من نمیدونم چرا از خانما خوشم میاد تا دخترا🤷‍♂️

شما لطف کن برو جایی که جمعشون براتون مناسب تر باشه

نه یک جمع زنانه!!!!!

تاپیک شروع نماز داریم برای دوستانی که میخوان نماز خوندن رو شروع کنن، آموزش نماز هم گذاشتیم، اگه میخواید شروع کنید یا علی(ع) بگید و بیاید تاپیک شروع نماز در مسیر باران. یقین داشته باشید اگه این متن رو دارید میخونید، دعوت شده حضرت زهرا(س) هستید💚 حضرت زهرا(س) میتوانست در قضیه مسکین و یتیم و اسیر بگوید که بروید مسجد پیغمبر! خوب حکومت اسلامی است و باید انجام بدهد. نه، وظیفه حکومت، وظیفه جامعه را نفی نمیکند. انسانها در جامعه موظفند که به یکدیگر کمک بکنند. هم کمک مالی هم کمک فکری هم کمک آبرویی. این درس فاطمی است، این معرفت فاطمی است. رهبر انقلاب اسلامی.  عشق❤یک زینب و هفتاد و دو سر میخواهد...بچه بازیست مگر عشق جگر میخواهد❤اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه والنصر🍀
2742

منم خودم ۲۵ ام

بنظرم مرد ۳۵به بالا بهتره

جا افتاده تر برخورد میکنن

فقط حیدر (ع) امیر المومنین است ❤️دختری از جنس دریا 🌊متولد باران پاییز و برف زمستان🍂🏔️☃️از جنس شیشه و سنگ سرد ❄️گریزان از آفتاب و زمین گرم☀️ عاشق محبت وطبیعت سبز بهار🪴🌾بله!من جمعی از تمام تضادهام❤️الحمدلله الذی جعلنا من المتمسکین بولایته علی ابن ابی طالب و اولاده المعصومین صلوات الله اجمعین❤️هم دینم هم تمام هستیمو مدیون حضرت امیرم (ع) من ❤️این نغمه ی زیبای یاران حسین (ع)است : انا فتحنا لک فتحنا مبینا(فتح_۱ ما تو را پیروزی بخشیدیم و این چه پیروزی درخشانی است)❤️سرتاپاوقف حضرت حجت (ع)هستیم ،پابند این بیعت هستیم ❤️ تجدید بیعت و سلام ما ، تقدیم محضر امام ما(ع) ، انشالله برای آقامون(ع) قنبر بشیم تمام ما ❤️ بیعت شرف مرد ِ ، نامرد که برگرده محسن حججی اینو با خون ثابت کرده❤️

منم باشوهرم ۱۷سال اختلاف سنی دارم،ولی من رتبه تک رقمی از دانشگاه دولتی بودم،زبانم فول،ازدواج توافقی کردیم مهاجرت کنیم،دارم باهاش زندگی میکنم دیگه چون مامان بابام گفتن باید واقعنی زنش بشی،درکل مشکل خاصی نداریم ولی هییییچ رابطه زناشویی هم نیست اصلاااا شبیه زن و شوهر نیستیم تابلوعه 

2740

ددی ایشوز داری 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن

استارتر الان سنت کمه این احساسو داری.اکثر دخترا تو سن کم اینطور هستن.منم تو بچگی همین بودم.اما در نهایت عاشق شدم و خداروشکر با یکی همسن و سال خودم ازدواج کردم.الان که سالها از ازدواجم میگذره خیلی خوشحالم از تصمیمم.مرد و زن وقتی تو یه رنج سنی باشن مثل دوتا دوست برای هم میشن.تو همه چی با هم پایه هستن.حرف همو بهتر میفهمن و در نهایت وقتی تو مثلا چهل سالت بشه هنوز خوشگل و جوونی ولی اون یه مرد پنجاه شصت ساله نمیتونه همه جا باهات تو همه چی همقدم باشه.درسته که اگه به خودش برسه میتونه هنوز جذاب باشه ولی هر چی باشه تو اون سن نمیتونه جای یه شوهر جوونو بگیره.

2706