2752
2734
عنوان

کسی اینجا هست از مردای سن بالا خوشش بیاد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5392 بازدید | 198 پست
واقعا میگی؟  شاید حق با تو باشه ما از بیرون داریم به این مسأله نگاه میکنیم و رویا پردازی میکنی ...

همون دیگه ادم فکرمیکنه بزرگتر انتخاب کنه مشکلی نداره دیگه ولی همش کشک علاوه برمشکلات زناشویی مشکل عقیده سن ظاهر دیدش به افکارتو پوشش ات رفتارت حتی اعصابش برات مشکل .دقیقا دیروز بچه ام خواب دیده برادرخریدیم اومده به پدرش گفت برادربخریم گفتم اره اسمش بزاریم فلان اقا فرمود نه اسمش باید اسم پدرمن باشه نباشه یه کتک مفصل میزنم بایداسم پدرمن باشه اومد و سیلی زد اولا دوتا بچه دارم هردوهم پسرهستن و نه قصد بارداری دارم یه خیال بود اگه منجر به دعواشد اگه 5سال بزرگتربود میگفت میخندید.یا امروز دوتا کوچولوم همه جارو به گند کشیده بودن همه جارو تمیز کردم فقط جارو مونده بود مثلا بیاد بگه خسته نباشی فلان اومده با هوارچیکارکردی هان ببینم چه غلطی میکردی باز زد و فحش مطمنم اگه کوچکتربود برام احترام میزاشت این دیدش زن براش حمال

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم سن شمابودم همین حسو داشتم...جذبشون نه...امادوسداشتم فاصله سنین باهمسرم زیاد باشه...دلیلم این بود که فکرمی کردم زودترازاون پیرمیشم نمی تونم ازپسش بربیام...ازیه جهاتی درسته ازجهاتیم نه

2731