2733
2739

اول برای لاغری خریدم ولی اولین بار ک خوردم شروع کردم درس خوندن چه قدر حالمو خوب کرد انرژی داد منی ک به زور دوساعت درس میخوندم بیشتر از ۸ساعت خوندم 

دیگه از فکر لاغری دراومدم بیرون دوماه به ازمونم مونده بود یک قوطی دیگه خریدم شروع کردم خوردن بیشتر بخاطر انرژی که بهم میده و تمرکزم بالا میره میتونم درس بخونم و چقدر از خودم راضی بودم  ک باهاش میتونم به هدفم برسم 

ولی از اول اردیبهشت بدبیاری یک هفته مریض شدم قرص عزیزمو خوردم دیدم یا خدا بیقرار شدم و اضطراب ترسیدم چون فکر میکردم با داروهای سرماخوردگبم تداخل کرده حس کردم سر و صورتم بی حسه بدنم یخ کرده خیلی حالم بد بود دوستان اصلا نگم واستون بهو وسط درس خوندن اینطوری شدم و تمرکزمو از دست دادم نتونستم بخونم و ....(ادامه پست بعد)

میشه یه صلوات بفرستی آزمون استخدامی قبول بشم🥺🧡
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
خب با همه اینا ب سرت نزد شاید توش مخدر داره؟😑

آمفتامین!!!!

آمفتامین (برگرفته از آلفا متیل فنیل اتیل آمین) یک محرک سیستم عصبی مرکزی (CNS) است که در معالجه اختلال کمبود توجه بیش‌فعالی (ADHD)، مواد مخدر و درمان چاقی استفاده می‌شود. این دارو جزو کلاس فنتیلامین است. از جمله آثار مصرف آمفتامین بی‌خوابی، افزایش تمرکز، کاهش خستگی و کاهش اشتها است.

✨️☆♡☆🌟~✨️~🌛🧜‍♀️🌜~✨️~🌟☆♡☆✨️

خانوادم که خبر نداستن تنها رفتم دکتر داشتم میمردم از استرس میلرزیدم دکتر گفت دیگه نخور قرصای لاغری و لهم امپول و قرص داد ک بخورم فقط همون روزو ک بعدا دیدم ضداضطراب بودن 

دکتر اصلا بهم نگفت چرا ابنجوری شدم من فکر میکردم امپول قرص برای تداخل داروییهبعد دیدم ضد اضطراب 

۳روز بعد اون ماجرا بخاطر درسم و دیدم ک چقدر فرصتم از دست رفته و هیچی بلد نیستم یادم رفته خوردم البته بگما اون ۳ روز ک نخوردم مثله قبلا کسل و تنبل بودم 

دوباره شروع کردم ک همه چی خوب بود بازم امروز همون بلا سرم اومد ولی دیگ سعی کردم خودمو کنترل کنم هیچ دارویی ام نخوردم 

دوستان توروخدا یه چیزی معرفی کنید من انرژی بگبرم 

۱۴ روز مونده به ازمون من اگه مرور نکنم هیچی یادم نمیاد 

نمیدونم چه غلطی کنم 

دوباره فردا بخورم با وجودی ک امروز حالم بد شد 

من فکر میکردم اون یری تداخل دارویی بودم امروز دیدم نه کلا عوارضشع

2740
آمفتامین!!!! آمفتامین (برگرفته از آلفا متیل فنیل اتیل آمین) یک محرک سیستم عصبی مرکزی (CNS) است که د ...

خیلی چیز خوبی بود یعنی اصلا منو به زندگی امیدوار کرد این دومین بارش بود اذیتم کرد 

خانوادم که خبر نداستن تنها رفتم دکتر داشتم میمردم از استرس میلرزیدم دکتر گفت دیگه نخور قرصای لاغری و ...

خیلی کار ریسکی کردی اینجور قرصا اکثرا توشون شیشه هست ولی نمیشه گفت حتما توش مخدر بوده 

در هر صورت شما فقط قرص رو قطع کن و تحت هیچ شرایطی دوباره نخور

اولش ممکنه حالات بدی تجربه کنی، نترس و تحمل کن و به هیچ عنوان دوباره سراغ قرص نرو.

توی بیو دیدم نوشتی طب سنتی

اگر حالت بد شد پیش دکتر واقعی برو، کسی که پزشکی خونده، طب سنتی به کسی خیر نرسونده تاحالا. 

خواستم بگم اسم قرصو بگو که اخر متن و خوندم 

نه به کسی معرفی نمیکنم ممکنه برای بعضیا عوارض جبران ناپذیرتری داشته باشه یا نساره بلایی سرش بیاد من گناهکار بشم 

چون این قرصه مواد مخدر داره توش 

چرا مطمعنم توش مخدره ولی خب ازمون ایتخدامی تنها امیدمه 

بابا خب یه بلایی سرت میاره یه موقع 😑😑😑

خو یعنی اینقد انگیزه نداری ک باید اونو بخوری حتما ویییی

رها ز هر چه هست و نیست ...❤🌱برا سلامتی امام زمان صلوات بفرس عزیز مرسیی🤍🌸
خیلی کار ریسکی کردی اینجور قرصا اکثرا توشون شیشه هست ولی نمیشه گفت حتما توش مخدر بوده  در هر ص ...

اخه چجوری درس بخونم دیگ نمیخورم 

یعنی میگی بعد نخوردنشم حالم بد میشه 🥺🥺

بابا خب یه بلایی سرت میاره یه موقع 😑😑😑 خو یعنی اینقد انگیزه نداری ک باید اونو بخوری حتما ویییی

اره به خدا کسلم تمرکز ندادم بی حالم 

میدونم باید ارمایش بدم کمبود ویتامین دارم ولی تو این مدت محدود نمیتونم این ۱۴روز بگذره دکتر میرم

2706