2733
2734
عنوان

سن شون رو قبول نمیکنن😂😂😐

327 بازدید | 51 پست

دیدی بعضیا سن شونا قبول نمیکنن؟ مثلا ی اقوام ما نزدیک ۴۸ سالشه میگ نه من ۴۱ سالمه😂 یا زنموم ۵۴ سالشه میگه من ۴۸ سالمه😂 خب سن ک اینجور چیزا رو نداره😂🤦‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خصوصا بالای ۵۰ خیلیا رو دیدم. انگار ترس از پیری دارن

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2742

همسایه ما خانومه ۶۰ سالشه میگه ۳۵ سالمه حالا دخترش ک متاهل راااحت ۳۵ها

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️

تف ب سن😞😂

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐
2740

انگار ترس از پیری دارن جوونا و نوجوونا سنشون و میخان بیشتر بگن ک  بگن ما بزرگیم سن بالاها میخان سنشون و کمتر بگن 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
دقیقا

حالا من یه همکلاسی داشتم تو دوره دبیرستان همکلاس بودیم. من نیمه دوم ۷۰ هستم، اون اول ۷۱

بعد اون سالی که من شمع تولدم رو ۲۸ گذاشته بودم، اون گذاشته بود ۲۵! خیلی خندم گرفت. 

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2706