2733
2734
عنوان

سن شون رو قبول نمیکنن😂😂😐

| مشاهده متن کامل بحث + 330 بازدید | 51 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
واقعا چرا؟  من خودم ۱۸ سالمه شمار چشمام ۱.۲۵ هست عینک میزنم

اره رفت دکتر گفت ضعیف شدن مشمات و براش عینک نوشت اصلا نمیزنه😐 میگه بهم نملاد و سنمو بالا نشون میده در صورتی ک نوشته نزدیک اصلا نمیتونه بخونه باید هی جلو عقل کنه

اره رفت دکتر گفت ضعیف شدن مشمات و براش عینک نوشت اصلا نمیزنه😐 میگه بهم نملاد و سنمو بالا نشون میده ...

عینک دائمی یا مطالعه لازم داره؟

استفاده نکنه نمره اش میره بالاتر 

خاله من زمین خورد ی روز بد 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ 

واییی بگو لاگصب حداقل بگو ۵۵ سالمه 😂

والااا😄بشوهرم مگم هدفش اینه مخ تورو بزنه اخه بشوهرم گفته بود🤣🤣🤣🤣

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
اگه اون سنش این هست  شماها چندین؟ لابد بچه محصل😂  همسرت باید بهش بگه میخوام ادامه تحصیل ...

والااا🤣🤣🤣🤣🤣حالا هدفش خدابهتر میدونه ولی من واقعا فکر بد کردم اخه چ دلیل داره😁

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
عینک دائمی یا مطالعه لازم داره؟ استفاده نکنه نمره اش میره بالاتر  خاله من زمین خورد ی روز بد ...

ن جدا نوشت براش ولی گف دائم هم باید استفاده کنهه 

با اینکه مامانم خیلی مواظب چسماش بود 

ولی چون برگه خیلیییی صحیح میکنه و هیلی با لب تاپ کار میکنه ضعیف شد و عینکم نمیزنه🤦‍♀️ سه شنبه برگه داشت صحیح میکرد دیگ اذیت میشد چون از بس جلو عقب میکرد مجبورا زد و صحیح کرد و بعدم برداشت😐

عه چرا؟؟؟؟

والااا🤣🤣🤣🤣🤣حالا هدفش خدابهتر میدونه ولی من واقعا فکر بد کردم اخه چ دلیل داره😁

جنس مخالف دید خواست یکم جلب توجه کنه یا ک بگه من پیر نیستم . سن بالا میره برعکس میشن دیگه 

همسر شماهم ازون دست آقایون مودب و مهربون 😬

خواست ازش تایید بگیره خخخخ

وگرنه اخم می‌کرد رد میشد😂

2706