2737
2734
عنوان

سهام عدالت قرارع بریزن؟؟

232 بازدید | 16 پست

سلام بچه ها برای من اسفند سهام عدالت پونصد تومن ریختن 

الان میگن واریزی داره آیا برای منم میریزن یانه 

الان مال بقیس 

از آدمهایی که فکرشو نمی‌کردم رودست خوردم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
برای منم سواله

نمیدونم چرا همش میگن سومی سود هم در راهه. ولی خبری  نیس

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
2740
قرار بوده اون مبلغی که ازش کم کردن رو اردیبهشت تا خرداد واریز کنن اما اینکه واقعا میخوان بدن یا نه ...

چرا خورد خورد میریزن یکجا بریزن بلکه طرف باهاش یکاری بتونه بکنه😐

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  
گفتن یه سری شرکت ها سهام ها رو پرداخت نکردن😐 نهایت ۲۰۰ بدن دیگه که با ندادن فرقی نداره

اگر قراره ۲۰۰ بدن همون بهتر که ندن

پول کرایه اسنپ رفت و برگشت یه روز کاریه

سوال پوستی یا پزشکی داشتید درخدمتم

برای من که کلا اسفند واریز نکردن

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
چرا خورد خورد میریزن یکجا بریزن بلکه طرف باهاش یکاری بتونه بکنه😐

مثلا میشه با پولش خونه و ماشین خرید؟؟

اگه بهم درخواست دوستی میدی برای کار در منزل رایگان بهم پیام بده من فقط درخواست دوستی قبول میکنم
2706