2737
2734

سلام 

جلسه اول مادرش اومد

جلسه دوم مادر و پسر و خواهرش شیرنی اوردن

جلسه سوم خونوادگی اومدن پدرشم اومد  شیرنی اوردن گل نیومدن.

جواب  بابامم مثبت بود ولی هنوز از مهریه حرف نزدن .

جلسه چهارم چی میشه؟ بله برونه؟؟ چیا باید بیارن توروخدا بگین

والا توی این جلسه هایی ک گفتی و جواب باباتم گفتی خودت چی پس؟باهاش مراحل آشنایی رو طی کردی؟😐

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2738
این دفه باید بله برون بگیرین حلقه و گل و چادر و شال و کله قند و پارچه مجلسی بعضی ها لباس هم میخرن

درموردمهریه صحبت ک کردین بعدش ی جشن میگیرین ک میشه بله بزون خرید میکنید لباس عقد کیف کفش اگرشد لوازم ارایشی ی دست لباس مانتو شلوار اماهمه نمیخرن  فقط لباسای عقدو میگیرن و ست دفتر بله برون و انگشتر نشون و حلقه

فقط 26 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اوکی فکر کردم فقط با این  تعداد جلسات میخاین روز بله برون و مشخص کنین 😐🤣

ن عزیزم 😅

هیچییی نمیدونیم 

چون بابام حرف مهریه اصلا نزده الانی ک میخوان بیان چیا میارن؟ لباس عقدی منو الان باید بیارن؟

ن عزیزم 😅 هیچییی نمیدونیم  چون بابام حرف مهریه اصلا نزده الانی ک میخوان بیان چیا میارن؟ لباس ...

هق من هنوز به این مراحل نرسیدم 

امیدوارم به خوبی و خوشی طی بشه از یه اشنای اطرافت که با رسم و رسوماتتون اشناست بپرس تا راهنماییت کنه🥹❤️‍🩹

بله میتونه بله برون باشه  ۵ سال باهم. وست بودین حرفی نمونده

اره منظورم این نیس

پدرم اصلا حرفی از مهریه نزدن

توبله برون حرف مهریه رو میزنن؟

لباس عقدی منو باید تو بله برون بیارن یا بعد بله برون؟

2706