2752
2734

تا صدبار نخونم دلم راضی نمیشه الان دوسه بار میخونم میرم بعدی وقت ندارم ولی همش حس میکنم قاطی کردم همه رو چون شبیه همه

این دردیه که منم دارم 

یه راهش اینکه تعداد دفعات خوندن تایید کنی و بعد بگی اگر نفهمیدم اخر هر فصل بر میگردم یه بار میرور میکنم کلشو 

و برگرد مروز کن هر فصلو قشنگ میره تو مخت 

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
این دردیه که منم دارم  یه راهش اینکه تعداد دفعات خوندن تایید کنی و بعد بگی اگر نفهمیدم اخر هر ...

سلاااام

عزیزم من همونیم  بهم برای دانشگاه خیلی به خودت فشار اوردی 4 ساعت خوابیدی جبران کردی

انقدر عقبم ار امتحانات یروز وقت

دارم 60 ص موونده فقط به حرف شما هی فکر میکنم میگم حتما میشه

ولی از استرس دیگ نمیدونم چیکار کنم سرعتمم کمه خیلی میترسم نرسم تموم کنم و نمره خوبی بگیرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
سلاااام عزیزم من همونیم  بهم برای دانشگاه خیلی به خودت فشار اوردی 4 ساعت خوابیدی جبران کردی ا ...

عه همونی !!!

ایشالله که بتونی به خدا منم عین توام یعنی گاهی از وسواس مطالعه زیاد گریم میگیره به خصوص امسال یه ازمونی دادم موقع خوندن خودمو بیچاره کردم 

فقط با همین روش تعداد مطالعه کنترل میکردم میگفتم مثلا من یه متن باید ۵ بار بخونم که مطمن شم بلدم ،خب من قول میدم سه بار بخونم ولی مثلا هر ۱۰ صفحه برگردم همه رو یه دور مرور سریع بکنم 

بخون ایشالله که میتونی !!!

من با همین روش تو ازمونم نمره قابل قبولی اوردم

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)