2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ولی در کل با مردا نباید بحث کرد.همیشه با زبون خوش و لبخند بنشونیشون سرجاشون بهتره

نمیشه ک

ادم خودشم عصبی میشه از کوره درمیره

آدما هرچی کمبود دارن راجع بهش بحث میکنن، اونی ک میگه بی سوادا شعور ندارن ی بیشعوره، اونی ک میگه تحصیلات ارزش نداره ی بی ارزشه
2731
منم خیلی با پسرم حرف میزنم چون به شدت وابسته س بهم و دوستم داره همیشه میگه بزرگ شدم این کارا برات می ...

چون شما از بچه ت توقعي نداري و اينجوري تربيتش ميكني همين يه نشانه س كه بچه ت در آينده برات سنگ تموم ميزاره . اين بچه هيچوقت بچه ي بدي براتون نميشه . بهترين بچه ميشه . ولي اونايي كه توقع دارن بچه شون براشون سنگ تموم بزاره بچه شون بدترين بچه ميشه . 

حق داری

حالا اینا تا زمان مجردی یادشون نیست روز مادر کی هست زن میگیرن مادرشون خیلییی براشون عزیز میشه

این آدم بشو نیست از همین حالا داره با کاراش بین شما و مادرش اختلاف میندازه

میشه برای حاجتم ی صلوات بفرستید😍😍مرسی❤️
عقدی؟تا الان برات هیچ هدیه ای نخریده؟

چرا برای تولدم و ولنتاین و سالگردامون همیشه میخره 

ولی یکبارم به مناسبت روز زن یا دختر برام کادو نخریده

میــخوام تیـمِ من شیـش هـیچ بِبَـره درسـت هَمـون موقـع که مال تو باخـت😉🤌🏻
بااااید راجبت فکرررر کنمممم؟؟؟؟؟؟؟؟ بگو ک زدی فکش بیازی پاااییینننننن

فقط باهاش بحث کردم 

یعنی ببین هنگ کردم تا چند دقیقه ساکت بودم باورم نمیشد 

میــخوام تیـمِ من شیـش هـیچ بِبَـره درسـت هَمـون موقـع که مال تو باخـت😉🤌🏻
مامانش دخترشه؟

پس حق داری

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
2706