2733
2734
عنوان

خانومای متاهل با سیاست میاین لطفاا

| مشاهده متن کامل بحث + 1257 بازدید | 52 پست
عزیزم من ی تاپیکت خوندم راجب خسیس بودن شوهر گفتی شوهر منم تازگی اینطوری شده حس میکنم مهم نیستم براش ...

خسیس نیسا برام کادو میخره گل میهره ولی اخلاقش یجوریه توجهش کمه یه بارم سر این توجه دعوا کردم باهاش 

خدا رو شکر اومدی به زندگیم ❤❤🧿🧿💍

بهش بگو  لطفا یکم در مورد رفتار با خانوما مطالعه کن.   

ولی در ‌کل عزیزم بهش محبت کن اگه از چیزی ناراحت میشی حستو رک بهش بگو سعی کن به خودت وابستش کنی.  احترامشو توی جمع زیاد بگیر مخصوصا پیش خانواده خودش تو تنهاییی لوس شو براش بهش عزت بده. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امرکز صبح فقط اون پیام داده  جرف زدیم ولی دیگه من پیام ندادم ناراحتم ولی به کار بر میگه با مهرب ...

والله من که نمیتونم یه طرفه رفتار کنم،فعلا مثل خودش باش تا متوجه رفتار غلطش بشه.اگرم حرفی زد بگو تو هم همین حس و به من میدی اکه درسته منم مثل خودت میشم.

خسیس نیسا برام کادو میخره گل میهره ولی اخلاقش یجوریه توجهش کمه یه بارم سر این توجه دعوا کردم باهاش&n ...

برا منم همینطور مثلا دیروز رفتیم بازار لوازم ارایشی دوتا تیکه خرید برام ولی حس میکنم مهم نیستم براش شما پول تو جیبی میگیری ازشون؟

2731
برا منم همینطور مثلا دیروز رفتیم بازار لوازم ارایشی دوتا تیکه خرید برام ولی حس میکنم مهم نیستم براش ...

نه تاحالا نداده بهم  هفته پیش گفت پول می نم فعلا خبری نیس البته  شغلش مشکل پیدا کرده  درکش میکنم به خاطر کارش ناراجته ولی با دوستاش اونجوری نیس انرژیکه با اونا

کپ شوهر من بعد ازدواج توام افسرده میکنه من دیگه کارم به دعا رسیده فقط دعا نویس کاری کرد که یکم بهتر ...

لطفا انقدر تبلیغ دعا نویس نکن تو تاپیکای دیگه هم دیدمت. فقط در مورد دعا نویس حرف میزنی.   

امرکز صبح فقط اون پیام داده  جرف زدیم ولی دیگه من پیام ندادم ناراحتم ولی به کار بر میگه با مهرب ...

تو پیام نگو حرفتو دعواتون میشه پیام بده فقط احوال پرسی. این حرفای فضا مکان اروم میخود. وقتی ارومه در مورد حسی که از رفتارش میگیری باهاش حرف بزن. همیشه اول حرف زدنتوم بهش اقتدار بده بعد بگو این کارت یکم این حسو بهم میده

تو پیام نگو حرفتو دعواتون میشه پیام بده فقط احوال پرسی. این حرفای فضا مکان اروم میخود. وقتی ارومه در ...

همیشه ازس تعریف میکنم عزت میدم بهش ولی دیگه واقعا ناراحتم خانوادممم ناراحت شدن ازش که هفته ای یه بار میای اونم اخمات تو همه

همیشه ازس تعریف میکنم عزت میدم بهش ولی دیگه واقعا ناراحتم خانوادممم ناراحت شدن ازش که هفته ای یه بار ...

بهش بگو که ناراحت میشی از کارش. ولی تو پیامک نگو.  یبار. بیرون رفتید. یا تنها بودید. بعد  چای و  یکم خوش بش بگو عزیزم. من خیلی وقته دلم میخواد در مورد یچیزی باهات حرف بزنم ولی یکم   دو دلم.    بهم قول بده راستشو بگی و در موردش فکر کنی.   بعدم. بگو.   تو منو خودت خواستی.  از انتخابت راضی هستی.  بعد میگه چطور مگه یا هر جوابی داد  بگو احساس میکنم زیاد دلت با من نیست. چون وقتی میای خونمون   تو خودتی خودتو میگیری.  یا فلان رفتارت این حسو به من میده.       ...... بعدم بگو من میدونم یکم تو کارت مشگل داری درکت میکنم.  ولی.  توجه میکنم میبینم رفتارت فقط با من اینطوریه.        خواستم اگه مشگلی هست بهم بگی تا باهم حلش کنیم. تا باعث دلخوریمون نشه. 

بهش بگو که ناراحت میشی از کارش. ولی تو پیامک نگو.  یبار. بیرون رفتید. یا تنها بودید. بعد   ...

ببین همین طور که نوشتم برات.  ریز به ریز. تمرین کن چی میخوای بگی. بعد حرفتو بزن.  بعدم اصلا نگو خانوادم ناراحت هستند از دستت چون اکثرا فکر میکنن  اونا یادت دادن و دخالت میکنن بدتر لج میشه.  اسم خانوادتو نیار فقط لگو حس خودم اینطوریه.  

اره یه ماه صحبت کردیم بعد ازدواج و اینکه خانواده هامون مخالف بودن که عقد دیر بشه 

امان از این خانواده ها که با اصرار به عقد سریع همه چیزو خراب می کنند. 

آنچنان زی که بمیری برهی*** نه چنان زی که بمیری برهند
ببین همین طور که نوشتم برات.  ریز به ریز. تمرین کن چی میخوای بگی. بعد حرفتو بزن.  بعدم اصل ...

ممنونم از راهنمایی تون❤❤❤

2706