2733
2739
عنوان

بیاید هم فکری کنید با من

30 بازدید | 5 پست

دیروز به کراشم که سرپرستم هست اعتراف کردم (با هم صمیمی هستیم) من شمارش  و دارم چون باید ازش مرخصی بگیرم دو بار باهاش تماس گرفتم آخریش مهر ماه بود، دیروز موقع پیاده شدن از ماشینش بهش گفتم صورتش خندان و حیرت زده بود من سریع خداحافظی کردم فقط با شوخی بهش گفتم خنگ که اونم با خنده به من گفت بی ادب بعد رفتم 

الان از دیروز که بهش اعتراف کردم هیچ تماسی ازش نداشتم و دارم با این جمله که اون شماره من و نداره خودم و آروم میکنم، به نظرتون چون سر پرستم هست شماره من و سید داره تو گوشیش؟ آخه شرکت ما آدم زیاد میاد و میره بعد اون موقع من تازه رفته بودم هنوز صمیمی نبودیم حالا چه کنم 

هر کس بر خدا توکل کند خدا او را کفایت خواهد کرد 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
احتمالا کرده  اگه نکرده باش وقتی دیدت یه حرکتی میزنه

آخه من اولش از کار حرف زدم بعد بهم گفت که درباره کار حرف نزن بعد بحث  و بردم سمت فیلم و اخبار بعد گفت که  نه بیا درباره مسائل  شخصی حرف بزنیم ، اگر نمیخواست چرا بحث و میکشید به این سمت بعدش که گفتم حدس بزن کی دوست داره با اینکه به قول خودش همه رو می شناسه و خیلی مغرور تا سر کوچه ازم پرسید کیه، همش  بهم میگفت هوا هوایه چیه انگار همه چیز و می دونست فقط میخواست من بگم

هر کس بر خدا توکل کند خدا او را کفایت خواهد کرد