2737
2734

پریشب تب خفیف داشت صبحش بالا اورد چیزی نمیخورد تهوع داشت ظهرش خوب بود خورد یه کوچولو غذا دوباره شب چیزی نخورد بردمش دکتر امپول ضدتهوع داد و شربت و پودر برای بیرونرویش اما بعد امپولم هنوز چیزی نمیخوره فقط میخوابه و بی حاله بچه ب اون شیطونی ک بزور میخابید من دارم دق میکنم 😢

لطفا هر جا واستون ارزش قائل نبودن،هرجا بودن یا نبودنتون فرقے نداشت، هر جا حالتون خوب نبود،هر جا حس ڪردین جایے ندارید، چہ تو دل یہ شخص؛ چہ تو یہ رابطہ ے عادی؛ یا اصلا هرجا..!براے خودتون ارزش قائل شید و اونجا رو ترڪ ڪنید بہ قول سعید صاحب علم ڪہ میگه:"هر جا هوا مطابق میلت نشد، برو !فرق تو با درخت ؛ همین پاے رفتن است
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیخوابیش بخاطر اینه چیزی نخورده ضعف کرده.اکه آش رشته دوست داره براش درست کن یکم ترش ماننده میخوره.یا عدسی ترخینه یه چیزی ابکی.یه غذایی ک عاشقشه با بازی بهش بده تا معدش بیفته کار

مادری هستم ازتبارلرستان😍خداوندلایقم دونست بهم یه همسرمهربون دوتافرشته پاک داد❤️توی خونمون هوا خوبه چون تو هوامونوداری#الله🙏کاربری قبلیم الکی الکی تعلیق شد هرکاری هم کردم باز نشد😭😭😭خیلی بی رحمیه من هیچ کاری بحثی حرفی نزده بودم.
2731
این یه ویروسه انگار خیلیا درگیرشن این ویروس از بدنش بره درست میشه یه هفته طول میکشه

ماسک باید برنیم؟

من خودم گردنم کج شده در عذابم تو خیابون آدم ها نگام میکنن اعصابم خرد شده داروی اعصاب خوردم

بیخوابیش بخاطر اینه چیزی نخورده ضعف کرده.اکه آش رشته دوست داره براش درست کن یکم ترش ماننده میخوره.یا ...

شیر موز دوس داشت نصف لیوان خورد اوردم ماکارونی بدم یه قاشق خورد گف بالا میارم نمیتونم بخورم بمیرم حالا گشنشم هس نمیتونه بخوره 😢

لطفا هر جا واستون ارزش قائل نبودن،هرجا بودن یا نبودنتون فرقے نداشت، هر جا حالتون خوب نبود،هر جا حس ڪردین جایے ندارید، چہ تو دل یہ شخص؛ چہ تو یہ رابطہ ے عادی؛ یا اصلا هرجا..!براے خودتون ارزش قائل شید و اونجا رو ترڪ ڪنید بہ قول سعید صاحب علم ڪہ میگه:"هر جا هوا مطابق میلت نشد، برو !فرق تو با درخت ؛ همین پاے رفتن است

حتما مایعات زیاد بهش بدین تا خدای نکرده آب بدنش کم نشه. غذا نخوردن در دوران بیماری طبیعیه چون اشتها کم میشه. ولی مایعات خیلی مهمه

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
2740
ماسک باید برنیم؟ من خودم گردنم کج شده در عذابم تو خیابون آدم ها نگام میکنن اعصابم خرد شده داروی اعص ...

نه اصلا ربطی ب ماسک نداره.‌.. ویروسه ک اول بچه ها درگیر میشن بعد خانواده از همین بچه کوچیکا میگیرن همش هم تب و استفراغ و اسهاله 

براش سوپ و اب پرتقال بگیر بهش بده

نمیخوره تهوع داره میگ مامان بالا میارم 

شیر موز دوس داشت نصف لیوان خورد اوردم ماکارونی بدم یه قاشق خورد گف بالا میارم نمیتونم بخورم بمیرم حا ...

خوب شیرموز خوب نیست برای الانش کلا شیر نده.

مادری هستم ازتبارلرستان😍خداوندلایقم دونست بهم یه همسرمهربون دوتافرشته پاک داد❤️توی خونمون هوا خوبه چون تو هوامونوداری#الله🙏کاربری قبلیم الکی الکی تعلیق شد هرکاری هم کردم باز نشد😭😭😭خیلی بی رحمیه من هیچ کاری بحثی حرفی نزده بودم.
حتما مایعات زیاد بهش بدین تا خدای نکرده آب بدنش کم نشه. غذا نخوردن در دوران بیماری طبیعیه چون اشتها ...

ابم بزور میخوره اون پودرم ک اصلن اب هندونه بدم ندم موندم اخه دیشب هندونه خورد باز صبح بالا اورد

نه اصلا ربطی ب ماسک نداره.‌.. ویروسه ک اول بچه ها درگیر میشن بعد خانواده از همین بچه کوچیکا میگیرن ه ...

یعنی بچه ۳ماهمم ممکنه بگیره یا خدا😭

[QUOTE=337697854]خوب شیرموز خوب نیست برای الانش کلا شیر نده.[/QUOTE

عه نمیدونستم دکترم چیزی نگف

2706