2733
2734

با مادرت رودرواسی داری؟

بپر برو خونه بریز توزودپز قبل از ساعت هشت تمادست 

لیموعمانی هم بریز با یکی دوتکه کوچک دنبه 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خانوم باردار ک این حرفا رو نداره مخصوصا که شما هنوز دختر اون خونه و خانواده ای و غریبه ک نیستی تازه ثواب هم داره 

#ملی گرا❤️🤍💚/بمیری به نام ، نمانی به ننگ /🕊🔜 /اثر ظلم محال است به ظالم نرسد/پیش از آنکه تشخیص دهید دچار افسردگی ، هستید یا اعتماد به نفس پایینی دارید ؛ اطمینان حاصل کنید که توسط ، یک مشت عوضی محاصره نشده اید !!  زیگموند فروید  ازت متنفرن چون مدام دارن مخفیانه باهات رقابت میکنن و بت میبازن  به کسانی که به شما حسادت میکنند ؛ احترام بگذارید ، چون تنها کسانی هستند که از صمیم قلب معتقدند که برتر از انها هستید  ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل ...!! من گر نیکم و گر بد تو برو خود را باش ;) 
2740

خب بگو بدجور ابگوشت هوس کردم باید برا فردا بزارم 

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا
یعنی بردارم آبرو برام نمی‌ذاره🥶🥶🥶تا خودش نگه چیزی برنمیدارم

خوب پس از اون مامان مهربونا نیست 

برو خونه بپز 

به مکافاتش نمی ارزه

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
حتی خونه مامانت هم رودروایسی داری ؟ یه زمانی خودت اونجا زندگی میکردی

مامانم در این طور موارد خیلی......یبار مواد کباب حاضر کرد ،ب بابام گفت بذار این بره بپزم🥶🥶🥶جلو خودم گفت 

یعنی بردارم آبرو برام نمی‌ذاره🥶🥶🥶تا خودش نگه چیزی برنمیدارم

وااااا 

بردار بخور عزیزم مادرته هااا

من با کسی تعارف ندارم، هرکی که منو نداره باخته. من هرکجای زمین باشم حاصل شادی و خوشبختیم. من چیزی کم ندارم که برای رفتن کسی بغضم بگیره، یه روزم اگه هیچی نباشه، من خودم همه چیم. کسی که از دنیای من رفته به خودش بد کرده نه من. اصلاً خودم درارو براش باز می کنم. خدا منو اونقد دوست داشتنی آفریده که پای هیچ دوست نداشتنی وای نمیستم. من هر لحظه می تونم آرزوی کسی باشم. من محتاج کسی نبودم، نیستم و نخواهم بود. اگه کسی یه روز منو نخواست، این مشکل شخصی خودشه و ربطی به من نداره. من دخالتی نمی کنم. من برای نخواستن آدما پای بدرقه ی خوبی دارم. با من بودن لیاقت میخواد، و گذشتن از من حماقت. https://harfeto.timefriend.net/17138002823861
بگو مامان این آبگوشت و کی درست کردی ؟؟؟ همین حرف بسه که مامانت بگه میخوای بردار بخور

بگم آبرومو میبره،از فردا زنگ میزنه خاله هام میگه امنیت نداریم از دست این شکمو🥶قبلاً پیش اومده برام

2706