2733
2734

ینی دوماه دیگ ۲۲ سالم کامل میشه 

برای اولین بار حس میکنم دیر شده برای ازدواج و عقب افتادم 

برای اولین بار فک کردم ک داداشم درست میگ عموم درست میگ 

شدم مادر مامانم .... سر هرچیز کوچیک خودشو لوس میکنع  صبح و شبم شده خواب جارو برقی ظرف شستن 

نون خریدن ارزاق خریدن حتی روغن و برنج خونه رو من میرم میخرم 

بعد گاهی وقتا میرم فروشگا می بینم هم سن و سالام یا یکم بزرگترا با همسراشون اومدن حسرت میخورم یه حس منزجره کننده ای تو کل جسمم پخش میشه 

حس اینک بدرد نخورم 

خواهرمم بچه ۴ ماهه داره خونشه همچی افتاده گردن من 

حتی بیشتر وقتا میریم اونجا و بچشو نگه میداریم 

اینم شد سرنوشت من پرستار مامانم و خواهرم شدم 

همکلاسیای مدرسمو تو اینستا دارم 

رابطه عاشقانه دارند .. عروسی .. سفر

مامانم نمیتونه راه بره ب زور ۲ تا قدم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

منم ۲۳ سالمه و همین حسو دارم و دیر شده 

|•نیکی•|در یک جمله بخوام خودمو توصیف کنم باید بگم° یه آدم خوش قلب و یکم بد اخلاق و عصبی با یه روحیه ی کاملا احساسی°گر بشکند من ،زاده شود منِ دیگری بهترین اتفاق زندگیمA🔗...      درخواست دوستی قبول نمیکنممممممم😐

منم هر سال ناراحتم ک سنم میره بالا و بچه دار نشدم هنوز 

دُنبـالَم نَیـا ، اسیـر میشـي ... 🚶 ...                                      درخواستِ دوستي رَدِ 

با اجازه استار شال میفروشم با سود خیلی خیلی کم شال پفکی دارم چون هنوز پیج نزدم اول کارم هست ممنون تون میشم حمایت کنید دونه ای ۵۸ میدم همین بقیه جاها بیشتره یکی بیشتر بخواید دونه ای فقططط ۵۰

2740
منم هر سال ناراحتم ک سنم میره بالا و بچه دار نشدم هنوز 

منم🙂

من ومهران عاشق نی نی م عاشق دوقلو بودنشون یدونه پسر یدونه دخترولی خدابهمون نمیده نمیدونم چرا بازم امید دارم که مامان میشم گاهیم نا امید🥺💔 دعام کنین که من و مهرانم  صاحب دوقلو شیم اونی که دلمون میخواد🙂❤                                         💚السلام علیک یا صاحب الزمان (عج) 💚                  

عین زندگی من ...تمامش شده کلفتی بقیه ...هی بدو اینور اونور کار کن ک خواهرت نیاد دعوا کنه سر بچش ...برادرهات دعوا نکنن سر غذا....پول بده ک تو خونه درگیری نشه هیچوقت نفهمیدم زندگی چیه خوشی چیه تفریح چیه همش کارگری بقیه اضطراب لطف به اطرافیان نمک نشناس ک موقع خوشی خودشون و سختی خودت تورو نمیشناسن

2706