2733
2734
عنوان

من الان ۲۲ سالمه .. دچار بحران ۲۲ سالگی شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 311 بازدید | 24 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درکت میکنم منم تقریبا دو ماه دیگه ۲۵ سالم میشه زندگیم اصلا اونجوری که فکر میکردم نشد😔البته من از بچگی زندگی خوبی نداشتم ولی فکر میکردم مثل قصه ها وقتی بزرگ میشم زندگیم خوب بشه اما فهمیدم آدم بدبخت،بدبخت میمونه

بحرانی که میگی به سنت ربط نداره بخاطر اینه که میبینی زندگیت اونجوری که میخوای نیست و قبول این وضعیت برات سخته و تا وقتی قبول نکنی توی این بحران و حال بد میمونی

من تقریبا ۸ ساله که وضعیتم همینه

...
2731
درکت میکنم منم تقریبا دو ماه دیگه ۲۵ سالم میشه زندگیم اصلا اونجوری که فکر میکردم نشد😔البته من از بچ ...

دقیقا هر کی از بچگی خوشبخت بشه اخرشم خوشبخته 

من مدرسه میرفتم دوستم تولدت میگرف حسرت خونه زندگیشونو میخوردم الانم باز اون شوهرپولدار کرد با خواهرش استوری تولد و سفر و مهمونی و عروسی میزارن 

دقیقا هر کی از بچگی خوشبخت بشه اخرشم خوشبخته  من مدرسه میرفتم دوستم تولدت میگرف حسرت خونه زندگ ...

چون اونی که بابای پولدار داره و خانوادش بهش احترام میذارن خواستگار پولدار داره و در نهایت با یه ادم پولدار ازدواج میکنه که بهش احترام میذاره

ولی اونی که پول نداره و خانوادش بهش احترام نمیذارن ،آدمای بدبخت تر از خودشم میان خواستگاریش و هی میزنن تو سرش

...