2737
2734

خیر ، برام بی اهمیته.

بحث بیچیده ای میشه چون.

بعضیا صرفا تحت تاثیر فیلم ، جامعه، جوگیری دوران نوجوانی ، گاها انحرافات ج.نسی و.... خودشون رو ال جی بی تی معرفی میکنن بعضیا مخصوصا دختر چون محدودن و نمیتونن دوست پسر داشته باشن میرم سمت لز...بین بودن و به راحتی x,y رو به بهونه درس میارن خونه .

بعضی ها هم مادرزاد مشکل دارن یا هرچی که اونا قابل احترام هستند و بحثشون جداست

اگر من رو توی یه تاپیک دیدی قضاوتم نکن😂من نسبت به موضوع اون تاپیک رفتار میکنم😂 

مسائل ناجور 🤣

✅ کارشناس و مشاور مذهبی و خانواده. طب سنتی هم تا حدی 🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥🟦🟥 🗣️مشاور روابط زناشویی. ⭕فامیلیم محقق نیست کارم تحقیقه⭕ استخاره هم بلدم🕋. برای استخاره تاپیک استخاره مو ببین. تا جایی که بلد باشم و از دستم بر بیاد در خدمتم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

درست یا غلط نمیدونم 

ولی خب این سایت عمومیه و هرکس میاد اگه میخوان ک فقط زن بیاد ک باید ی قانون یا شرطی بزارن 

ولی وقتی اسمش نی نی سایت هست چرا بعضی تاپیکا میترکه ک راجب زن و حس زنانه و این چیزاست

و اینکه بنظرم مردای ک اینجان هرچند ۹۹ درصدشون از سر هوسن اما ممکنه یکیش بفهمه یک زن با خیانت با دروغ با ترجیح مادر و خواهرش جای زنش یا خیانت چقد داغون میشه

روزی ۷۰۰ بار تاپیک میزنن با عنوان «اقایون بیاین»

رسما تو تاپیکا از آقایون می‌خوان درخواست دوستی بدن که سوال بپرسن.

شوخی‌های ناجور میکنن.

درواقع سوال درست اینه که خانوما سایت چرا به آقایون چراغ سبز نشون میدن که بعد از بودنشون شاکی باشن؟

قبلا که محیط سایت بهتر بودن آقایون انقد زیاد و انقد وقیح نبودن اینجا.

از ماست که بر ماست

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
2740
روزی ۷۰۰ بار تاپیک میزنن با عنوان «اقایون بیاین» رسما تو تاپیکا از آقایون می‌خوان درخواست دوستی بدن ...

من فقط سوال پرسیدم!

گفتم درخواست بدین؟جدی؟

باهم مهربون باشیم.دنیا کوتاهه.
خیر ، برام بی اهمیته. بحث بیچیده ای میشه چون. بعضیا صرفا تحت تاثیر فیلم ، جامعه، جوگیری دورا ...

چرا نفهمیدم چه ربطی داره😐😐😐 اصلا اطلاعات کافی از اونا که گفتین دارین؟ یا هرچی شنیدین کنار هم گذاشتین 😐🥴

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
2706