2752
2734
من از خود ابالفضل توحرمش حاجت نگرفتم (بچه خواستم نداد)چ برسه سفره ابوالفضل... اومدم اینجا ابروشو بب ...

سلام گلم خوبی

من زن داداشم ۱۷ ساااااال بچه دار نمیشد سال ۹۳ بچه کاشتن ولی نشد ک نشد دکتر گفته بود من می کارم ولی شما بچه دار نمیشی

خلاصه گذشت گذشت گذشت تا مهر ۱۴۰۲ بدون دکتر با اراده خداوند متعالی باردار شد💖💖💖😍😍😍😍

اینم بگم ما خراسانی هستیم مادرم مشهد پیاده رفت و وقتی اومد حامله زنداداشم شد

البته تو گروه های روبیکا ختم ب حضرت نرجس خاتون سلام الله علیها مادر امام زمان عج میگفتم بذارن مثلا ۴۰ روز زیارت عاشورا هدیه ب ایشان با ۱۰۰ لعن و سلام

یا صلوات ذکر یاعلی هدیه ب ایشون

منم ب کربلا و مشهد خیلی زنگ میزدم مخصوصا کربلا میگفتم پدر ومادرم بچه داداشمو ببین میگم یعنی معجزه هاااا ۱۷ سااااال

شماره کربلا ۱۶۴۰

شماره حرم امام رضا علیه السلام ۰۵۱۴۸۸۸۸

راحت زیارت کنید اول هم برای تعجیل فرج ظهور آقا امام زمان عج دعا کنین ک با آمدن ایشان همه دردهای جهانیان تمام میشود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

[QUOTE=226883658]من از خود ابالفضل توحرمش حاجت نگرفتم (بچه خواستم نداد)چ برسه سفره ابوالفضل... اومدم اینجا ابروشو بب ...[/QUOTE هم سیدم هم باردارم از ته دلم دعا میکنم ب همین زودی باردار شی 

ههم

[QUOTE=226883658]من از خود ابالفضل توحرمش حاجت نگرفتم (بچه خواستم نداد)چ برسه سفره ابوالفضل... اومدم ...

شما رو به خدا لطفا برای من هم دعا کنید که امسال به حاجات دلم برسم ممنون میشم خیلی نگرانم❤🥺😭

خدا جو💞م: (هم میدونی هم میتونی تویی خدای کن فیکون ها)  
سفرشون ننداخته همین جوری هربار از ته دل صداش کردم دستمو گرفت و عجییییییییب هم برام معجزه کرده 

منم  توسل کردم یکبار تا نصفه پیش رفت ولی دیگ نشد شاید ب صلاحم نبوده خیلی معجزه بود واقعا در عرض کمتر از ۲۴ ساعت

الانم واس مستاجر نشدن توسل کردم ب همسرم کمک کنه خوته بسازه 

من از خود ابالفضل توحرمش حاجت نگرفتم (بچه خواستم نداد)چ برسه سفره ابوالفضل... اومدم اینجا ابروشو بب ...

الهی بگردم که اینقدر غصه داری،،عزیز دلم میدونم دلت شکسته ولی درگاه خدا درگاه ناامیدی نیست،،و اونا هم خیلی آدمای بزرگی هستن و حتما حاجت میدن فقط ما صبرمون کمه،،توکل به خدا ان شاء الله هر چ زودتر خبر بارداریتو بشنویم😘😘😐

یابن الحسن روحی فداک❤متی ترانا و نراک🥺
شما رو به خدا لطفا برای من هم دعا کنید که امسال به حاجات دلم برسم ممنون میشم خیلی نگرانم❤🥺😭

عنوان:🕊🕊(شماره کربلا و حرم امام رضا)دارم دلت گرفته بیا🕊🕊

سلام عزیزان من خوبید؟ شاید بعضی هاتون بگین از همینجا تو خونه میشه با ائمه صحبت کنیم بله درسته ولی بعضیا دوست دارن تو حال و هوای حرم باشن اینا و زیارت کنند عزیزان این شماره ها ۲۴ ساعته است وقتی زنگ میزنید یک چیزی پخش میشه و بعد به حرم وصل میشید و صدای زائران فقط ب گوش شما میرسه راحت زیارت کنین کسی صداتون نمیشنوه❤️😍😇🤲

خب خب خب

شماره کربلا 1640

با تلفن همراه میشه زنگ زد📿💖

اول برای تعجیل فرج امام زمان عج دعا کنین چون ایشون همه دردها درمان میشه.😇🫶

اللهم عجل الولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها 💚🤲

التماس دعا دارم

البته تاپیک مال قبل هست من نمیدونم چطو شد شایدم الان خدا بهتون نی نی داده باشه خیریت چی بوده نمیدونم

سلام گلم خوبی

من زن داداشم ۱۷ ساااااال بچه دار نمیشد سال ۹۳ بچه کاشتن ولی نشد ک نشد دکتر گفته بود من می کارم ولی شما بچه دار نمیشی

خلاصه گذشت گذشت گذشت تا مهر ۱۴۰۲ بدون دکتر با اراده خداوند متعالی باردار شد💖💖💖😍😍😍😍

اینم بگم ما خراسانی هستیم مادرم مشهد پیاده رفت و وقتی اومد حامله زنداداشم شد

البته تو گروه های روبیکا ختم ب حضرت نرجس خاتون سلام الله علیها مادر امام زمان عج میگفتم بذارن مثلا ۴۰ روز زیارت عاشورا هدیه ب ایشان با ۱۰۰ لعن و سلام

یا صلوات ذکر یاعلی هدیه ب ایشون

منم ب کربلا و مشهد خیلی زنگ میزدم مخصوصا کربلا میگفتم پدر ومادرم بچه داداشمو ببین میگم یعنی معجزه هاااا ۱۷ سااااال

شماره کربلا ۱۶۴۰

راحت زیارت کنید اول هم برای تعجیل فرج ظهور آقا امام زمان عج دعا کنین ک با آمدن ایشان همه دردهای جهانیان تمام میشود

عنوان:🕊🕊(شماره کربلا و حرم امام رضا)دارم دلت گرفته بیا🕊🕊 سلام عزیزان من خوبید؟ شاید بعضی هات ...

کسی نمونده که در بارگاهش رو نزنم هر روز دارم بیشتر از بین میرم ممنون☺ 

خدا جو💞م: (هم میدونی هم میتونی تویی خدای کن فیکون ها)  
2706