2737
2739

خوردین منو ظاهرا خیلی از اینکه هعی بپزین بشورین راضی هستین؟

خب با مردای مردسالارتون خوشبخت باشین انشالله زیر بادکتکاشون و حین قورمه قیمه بار گذاشتنتون مارو هم دعاکنین

همه کشورا خانوماشون از حق حقوق خودشون باخبر میشن وازش حمایت میکنن ولی زنای ایرانی همینی ک هستن میمونن زودم فراموش کنین هربلا سرتون اوردن 😂

بیا برو مشقاتو بنویس 

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️

اوه اوه قفل کن😬

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

حاجی بیخیال 

بذار بری توی رابطه با مردهای خارجی بعد بیا تاپیک بزن

شاید مردهای دور و بر شما همچین جسارتی ب جنس زن میکنن 

وگرنه هستن مردهایی ک از گل نازک تر ب خانومشون نمیگن

چارلی چاپلین میگه:آدم خوبــــــــــی باش ولی وقتت روبرای اثباتش به دیگران تلف نکن .... !
2740

خب الان تویی که به نصف همجنسات توهین کردی چه فرقی با یه مرد نامرد داری؟

هرکس ازدواج می‌کنه و خانه داره لزوما تو سری خور نیست. ممکنه علاقه اش به خانه داری و همسرداری بیشتر از کار بیرون باشه.

و نکته آخر اینکه شاید مردای خانواده و اطراف شما ظالم و زورگو باشن ولی لطفاً به همه تعمیم ندید‌

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
چرا😂  به نظرم برو تاپیک قبلیم بخون

خوندم

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
خب الان تویی که به نصف همجنسات توهین کردی چه فرقی با یه مرد نامرد داری؟ هرکس ازدواج می‌کنه و خانه د ...

توهین به همه نیست به خانومایی ک چشاشون بسته اس درست بخونین جز اون دسته نیستین ک دیگه هیچ

وا ما شوهر کردیم نه کتک میخوریم نه چیزی شوهرممم هرماه ده تومن بدون اینوه بگم برا قر فرم میریزه حساب با دوستام بیرون میرم تفریح اینامم باهمسرمم به راهه خیلیییی هم بهمون خوش میگزره مگه هرکه شوهر میکنه کتک میخوره زندگیش جهنمه عجببببب

خب الان تویی که به نصف همجنسات توهین کردی چه فرقی با یه مرد نامرد داری؟ هرکس ازدواج می‌کنه و خانه د ...

بعضیا بالاخونه رو دادن رهن کامل بخدا

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
2706