2752
2734
عنوان

ی تاپیک زدم درمورد مردای ایرانی ک دردازدواج نمیخورن

| مشاهده متن کامل بحث + 317 بازدید | 43 پست
منظورتون جمله سیمون دوبوواره؟ اشاره‌ای به شکل گیری جوامع مردسالار در طول تاریخ داره. مردان همیشه د ...

تو چرا هیچیت بهم نمیخوره؟ 

ازاینور میای مسخره میکنی ک من خیلیارو انالیز کرده باشم و اینو برای زن یجورایی بد میدونی ک تجربه بدست بیاره بعد وارد مرحله ی جدیی مث ازدواج بشه و یجورایی از مردای ایرانی بااین همه اشکالات رفتاریی فکریی طرفداریی میکنی بااین جمله ک تو ایا همه رو انالیز کردیی ک میگی اینجورین؟ درضمن من درمورد خوبیت مردای خارجی چیزیی نگفتم هرچیز درمحدوده صحبت منه میتونی درموردش با من حرف بزنی

ازاونور امضات یچی دیگه میگه حرف از فمینیسی میزنی؟ 

به نظرم اول برو بفهم فمینیسم چطور نوشته میشه ک بدونی دور ن دوتا ی هستش  و چی هست بعد دوباره امضاتو برگردون 

تو چرا هیچیت بهم نمیخوره؟   ازاینور میای مسخره میکنی ک من خیلیارو انالیز کرده باشم و اینو ...

من از چیزی که منطقیه حمایت میکنم.

فمنیست هم نیستم به هیچ وجه چون موج نوی این مکتب به شدت افراطی شدن.

حرف شما غیرمنطقی بود و من باهاش مخالفت کردم.

حرف سیمون دوبووار نکته تاریخی مهمی بود و پسندیدمش.

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

و فکر میکنم مردان همه جا یک جور هستن و این وظیفه ی زنان هست که حقوقشون رو مطالبه کنن و باعث تغییر او ...

میخواستم کلمه ی تو سری خور هم تو تاپیکم بگم گفتم توهین میشه ولی دقیقا منم مث شما فکر میکنم و دلم میخواست حقمونو مطالبه میکردیم مث زن های خیلی از جوامع دیگه

من از چیزی که منطقیه حمایت میکنم. فمنیست هم نیستم به هیچ وجه چون موج نوی این مکتب به شدت افراطی شدن ...

بعضی ها افراط میکنن نه همه اونام اشتباهه ولی اصل فمینیسی چیز بدیی نیست بعدم مگه شما همه ی فمینیسم هارو آنالیز کردیی ک میدونی همه شون افراط میکنن؟😂

باشه مرد کنترلگر متعصب  و با افکار اصلاح نشده ی ایرانی خوبه خیلی خوبه حرف من منطقی نیست 😂

درضمن من هیچ جای جمله ام نگفتم همه مردای ایرانی گفتم ۸۰ ۹۰ درصدشون 

باز موفق باشی

2731
بعضی ها افراط میکنن نه همه اونام اشتباهه ولی اصل فمینیسی چیز بدیی نیست بعدم مگه شما همه ی فمینیسم ها ...

وایسا وایسا داری کج فهمی می‌کنی.

بله الان فمنیست‌ها همشون افراطی هستن چون مکتب فکری یه چیز واحده. تو نمیتونی هرچی دوست داری بگی بعد بگی منم پیرو فلان مکتب هستم. باید با جدیدترین نظریاتشون همسو باشی. مکتب فمنیسم فعلی زن سالاری بر مبنای خدمت به جامعه دگرباشان هست. پس اصلا چیز خوبی نیست. فمنیسم اون زمانی خوب بود که دنبال حق رای و حق اشتغال و حق بر بدن زنان بود. نه الان که میگه ما خوبیم و مردا بدن و اصلا بهشون نیاز نداریم. سیمون دوبووار و ژرماین گریر و سافروجت‌ها به زنان خدمت کردن نه فمنیسم امروزی که تنها کاری که داره می‌کنه اینه که موج نفرت مردان درباره زنان رو تشدید می‌کنه.

منم نگفتم مرد کنترل‌گر و متعصب خوبه. حرف من اینه که همه مردان بد نیستن.

ولی شما تو تاپیک قبلیت گفتی کلا ازدواج با مرد ایرانی بده. نگفتی ازدواج با مرد کنترل‌گر متعصب بده.

بعدش هم، شما نهایتا بتونی با ۲۰ الی ۳۰ مرد در طول زندگیت آشنا بشی و انالیزشون کنی. تازه اونم به شرطی که کم سن و سال نباشی. اگه فکر می‌کنی این تعداد مرد برای تعمیم به جامعه میلیونی مردان ایرانی کافیه من دیگه حرفی ندارم. چون این رو هم باید در نظر گرفت که هر زنی با توجه به شخصیت و ویژگی‌های اجتماعی خودش نوع خاصی از مردان رو جذب می‌کنه. نه همه نوع مردان رو. من نمیتونم براساس مردانی که شناختم همه رو قضاوت کنم و تو هم همینطور.

حرف زدن با شما اصلا مایه لذتم نبود. چون به نظرم اومد درگیر تعصب و جبهه گیری و کج فهمی هستی و حرفات رو هم نصفه میزنی که باعث برداشت اشتباه میشه. ولی از اونجا که آرزوی موفقیت کردی منم برات آرزوی موفقیت میکنم.

«مرد را انسان معنی می‌کنند و زن را مونث؛ و هرگاه زنی مثل انسان‌ها رفتار کند، می‌گویند از مذکر تقلید کرده است.» سیمون دوبووار♀️=♂️پاترهد🧙🏻 جان من است او♥️⁩مولانا♥️⁩حامی طبیعت🌱🌍صدای دن رینولدز ریتم ضربان زندگیه🐉I am a Firebreather🔥فدایی قلم به دست یعقوب لیث صفاری، حکیم ابوالقاسم فردوسی، علامه دهخدا و دکتر معین📝«بزار» نه و «بذار» (عکسا رو میگم)❌ مرگ ‌بر هکسره🤬 حمایت از راجع‌به_نه راجب_✌🏻
وایسا وایسا داری کج فهمی می‌کنی. بله الان فمنیست‌ها همشون افراطی هستن چون مکتب فکری یه چیز واحده. ت ...

اگه امارم غیر از کلمات سولمبه قلمبه حالیته باید بهت بگم ک موقع سرشماریم وقتی جامعه بزرگه نمونه انتخاب میکنن ک تعدادشون زیاد نیست همین ۲۰ ۳۰ نفر میتونه باشه 

شما خانومی یا عاقا؟

برای هیچکس جذاب نیست یا حوصله نداره صد خط بنویسی بخونه علت کوتاهی پیاما و تاپیکای منم همینه ولی خب اره باید کامل تر باز میگفتم یسریی دچار اشتباه نشن 

درمورد فمینیسم هم من یا شما ک اطلاعات کافی نداریم نمیتونیم نظر کلی بدیم ک بده یا خوبه یا اشتباه میرن یا درست درکل تا جاییکه من یسریی هاشون رو دیدم و صحبتاشونو گوش دادم هزار بار گفتن پی خراب کردن مردها نیستن تمام

اگه امارم غیر از کلمات سولمبه قلمبه حالیته باید بهت بگم ک موقع سرشماریم وقتی جامعه بزرگه نمونه انتخا ...

وا اینا دارن به خاطر ما نظریه پردازی میکنن اون وقت ما نمیتونیم نظر بدیم؟ اگه اطلاعات کافی نداری برو مطالعه کن خب. نظریاتشون و کتاب هاشون مدام منتشر میشه و فعالیتهاشون در جهان رو هم میتونیم ببینیم. لازم نیست حتما فمنیست باشی که بتونی نظر بدی. 

طالبان هم می‌گفت قرار نیست زنان رو محدود کنه و مدام در این باره بیانیه میداد. حکومت ایران هم خودش رو خادم مردم می‌دونه در سخنرانی‌ها. مهم حرف نیست. مهم عملکرده که دقیقا داره ازش برداشت‌های دیگه میشه.

کلمات قلمبه سلمبه‌ای هم به کار نبردم واقعا. نصف کلماتم که شبیه جملات خودتون بود و چندتا اسم آوردم.

وا اینا دارن به خاطر ما نظریه پردازی میکنن اون وقت ما نمیتونیم نظر بدیم؟ اگه اطلاعات کافی نداری برو ...

جمله مو درست بخون ای بابا من نگفتم نمیتونیم نظر بدیم میگم در حدیی اطلاعات درباره اشون نداریم ک بخوایم نظر بدیم شماعم فق جنبه های منفی و کارای منفی یسری افراطی رو میبینی کارای مثبتی ک در زمینه فمینیستی انجام شده از قدیم ک اسمی نداشت این گروه ها تا الان رو نمیبینی (یک زمان زنان چینی اجازه ی یادگیریی خواندن و نوشتن نداشتن یک زبان مخفی برا زنا بین خودشون درست کردن و یواشکی بهم اموزش میدادن و با کلی این در و اون در زدن موفق شدن این امتیاز رو داشته باشن و الان درحد مردای اون جوامع جایگاه خودشونو بالا کشیدن اگر اونا برا این زمان بودن اسمشون میشد فمینیسم )

درکل حرف من این بود ک من از ازدواج با مردای ایرانی فراریی هستم چون اکثرا افکار غلطی درموردخانوما و وظایفشون و حق حقوقشون و ضعیف نگاه کردنشون دارن و من تجربه کردم اینو به چشم خودم دیدم ک این هستن بخصوص بعد ازدواج

به نظرم بهتره دیگه ادامه ندیم شما با فرمون خودت جلو برو 

بیکار از تو تاپیکام برو بیرون😂 هم اینوری هم اونور من ۲۴ سالمه به کوریی چشمت بچه نیستم مشق داشته با ...

ماشالله خانواده هم که تو تربیتت کم گذاشتن 

خوبه والا اعتماد به نفس جالبی داره با این حجم از شعور مرد ایرانی هم پسندت نیست کاش حداقل لیاقت داشتی😂😂

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
ماشالله خانواده هم که تو تربیتت کم گذاشتن  خوبه والا اعتماد به نفس جالبی داره با این حجم از شع ...

لیاقتی ک تو نداریی من دارم قطعا یجات بسوزه😂 برو بیرون از تاپیکام وگرنه بیشتر از هنرام نشونت میدم خوشت نمیاد چرا اینجایی؟

کاش زیاد شعار ندی و فکر نکنی خارجیا به به هستن

چون همین دیروز پریروز زنای استرالیایی تجمع کرده بودن چون از هر چهار زن یه زن دچار خشونت خانگیه دوم همین کشور همسایه ترکیه که آمار خشونت و قتل علیه زنانش اوله

استارتر راست میگه مردای ایرانی دو حالت دارن یا هول و خیانت کارن یاخیلی پاک و ساده این گروه دوم معمولا طعمه یسریا میشن بعدش شکست عشقی و پارانوئید و بداخلاقی برای همسر آیندشون. فقط 5 درصدشون خوبن