2737
2734

سر بچه اول جفتم قدامی بود 22 اینا بود که فهمیدم حرکتشو 

میگن سر دومی زودتر میشه فهمید این یکی هم قدامیه جفتم ولی من الان توی هفده هفته م باز چیز خاصی حس نمیکنم یه چیزایی هست ولی نمی‌دونم بچه ست یا نه شما چند هفته حس کردید ؟ 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳

باید از ۲۰ هفته تکون بخوره 

لایک نکنید 🚫⛔    برای اینکه پسرم همیشه سالم و سلامت باشه صلوات مهمونم میکنی 👶انشالله بحق امام رضا همه منتظرا دامنشون سبز بشه الهی آمین 🤲🤰🤱         🚫 درخواست دوستی ندید با تچکر 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اولی قدامی بود توی ۱۵هفته الان خلفیه ۱۷هفتم چیزی نمیفهمم

چه عجیب خلفی که باید سه سوته می‌فهمیدی 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳
من بچه اول جفتم قدامی بود ،هفته ۲۷ اینا تازه یه کم حس کردم

27 دیگه خیلی دیره دلم میخواد زودتر حرکتاشو بفهمم مزه بارداری به تکون خوردنای بچه ست 😍 

2740