2733
2739
عنوان

ازمون پرورشی چطور بود؟ کیا دادن؟

413 بازدید | 34 پست

یکی از دوستام داده میگه خیلی سخت بوده‌.

راست میگن همش از وصیت نامه حاج قاسم داده بودن؟

۲۵درصد سهمیه داره اما هیچی نخونده بوده بنظرتون قبول میشه؟

خودم نیستم دوستمع واقعا.خودم ده ساله کارمندم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من رفتم متوسط بود نه خیلی سخت نبود 

ولی من کلا با این شغل حال نمیکنم اشتباه کردم ثبت نام کردم من بی حجابم امروز رفتم ۹۹ درصد کسای ک اومده بودن چادری بودن احساس غریبی میکردم😂😂

2731

کلا سخت میگیرن پرورشی رو چون کارشون عشق میخواد سخته و حقوقش نسبت به کارش واقعا کمه یه معلم پرورشی حتی تو خونش هم بعضی از کاراشو میبره و انجام میده 

اگه عشق نباشه واقعا نمیشه انجام داد

توی تمام تاپیک ها سعی می کنم منطقی و با استدلال حرف بزنم و تو چیزی که علم ندارم صحبت نکنم. اگر حرفم رو قبول نداری دلیل و استدلال درست بیار تا حرفت رو قبول کنیم☘😊

وصیت نامه کلش ۲۵صفحه اس چطور دویست تا سوال ازش دربیارن 😐

فقط ۶سوال از وصیت نامه بود 

سخت نبود ولیییییییی زمانش فقط سه ساعت بود زمان کم آوردیم 

ازمون هوشش هم وحشتناک سخت بود 

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
2740
وصیت نامه کلش ۲۵صفحه اس چطور دویست تا سوال ازش دربیارن 😐 فقط ۶سوال از وصیت نامه بود  سخت نبو ...

دوستم سهمیه داره ولی بمن میگف سهمیه تاثیر نداره تو این ازمون .دروغ گفته نه؟ 

نتایج کی میاد؟

دوستم سهمیه داره ولی بمن میگف سهمیه تاثیر نداره تو این ازمون .دروغ گفته نه؟  نتایج کی میاد؟

سهمیه دارها جدا از ما رقابت میکنن اکثرا هم مثل هم هستن درس نخونده آزمون میدن مثلاً اگر حد نصاب ما بشه ۱۷۰اونها بشه ۹۰ قبول میشن تو این مورد تو حق ما اجحاف میشه تازه بعد از اینکه نیون گروه سهمیه دارها قبول نشن بازم وارد رقابت با ما میشن و شانس دوباره دارن 

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
هوشش فوق العاده سخت بود بقیش عمومی که بنظرم آسون بود خ اختصاصی رو سخت داده بودن و تخصصی هم متوسط بو ...

خیلی سوالات چرتی بود یک ساعت زمان میخواست تا به جواب درست برسی اصلا ارزش نداشت وقت بزاریم چون وقتش کم بود

خیلی سوالات چرتی بود یک ساعت زمان میخواست تا به جواب درست برسی اصلا ارزش نداشت وقت بزاریم چون وقتش ک ...

من که اصلا هوش رو جواب ندادم به ریسکش نمی ارزید خیلی سخت بودن ممکن بود منفی بزنم

من که اصلا هوش رو جواب ندادم به ریسکش نمی ارزید خیلی سخت بودن ممکن بود منفی بزنم

من رشد هم اصلا نرسیدم جواب بدم ولی هشتاد تا رو می‌دونم درست جواب دادم

2706