2733
2739
شال سفید

امضاتو ادم میبینه دوس داره لایکت کنه😂😂😂

فرکانساتونو بزارید رو حال خوب و شادی                   غصه بخوری میگذرد بخندی هم میگذره  پس بخند و شکر کن  بزار تو فرکانس شادی قرار بگیری  اگه میبینی زندگیت رو دوست نداری فرکانست رو عوض کن  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شلوار کفشم سفید یعنی شالم سفید ساده بگیرم ؟  کیف چه رنگ بگیرم

میتونی کیف و شالتو کرم بگیری 

فرکانساتونو بزارید رو حال خوب و شادی                   غصه بخوری میگذرد بخندی هم میگذره  پس بخند و شکر کن  بزار تو فرکانس شادی قرار بگیری  اگه میبینی زندگیت رو دوست نداری فرکانست رو عوض کن  
2742
اره اینم خوب میشه ممنون

🩵🩵

2740

من استایلستم، این رنگ سبز با در نظر گرفتن رنگ های مکملش در چرخ رنگ با رنگ مرجانی،کرم و مشکی مورد استفاده قرار می گیره. (اینا تون های خاکی و زمینی هستن)، از طرف دیگه با فیروزه ای و قهوه ای و طوسی هم ترکیب می شن، شما باید بسته به رنگ پوست و رنگ مورد علاقتون یکی از این رنگ ها رو انتخاب کنید.

من استایلستم، این رنگ سبز با در نظر گرفتن رنگ های مکملش در چرخ رنگ با رنگ مرجانی،کرم و مشکی مورد است ...

پوستم سفیده موهامم خرمایی چشمامم عسلی حالا چه رنگی خوب میشه واسه شالم

2706