2733
2734
عنوان

چرا مردا خواستگاری دخترای زیر بیست سال میرن بیشتر؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1204 بازدید | 66 پست
چون ترگل ورگل  هست  بدنشون    بالای  ۲۵ دیگ  کم کم  بدن   ا ...

اینو هم خیلی شنیدم 

از این بدم میاد پسرِ خودش ۳۰سالشه دختر زیر ۲۰ میخاد 

اخه اول باید به سن خودشم توجه کنه!

خب اگ سنشون بهم بخوره چ ایرادی داره مثلا من ۱۹سالمه شوهرم ۲۳ولی مرد ۳۰ساله بخاد بره خاستگاری دختر زیر ۲۰خب واقعا یجوریه دیگ

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هفته بعد یه عروسی دعوتم عروس۱۶ سالشه😐 

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار ودسته اوباش کوفه هشتگ میزدن: نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله🙌(نحوه شهادت شهید آرمان و شهید عجمیان، تا مغز استخوانم را سوزاند😓)
2742

اصلا تو خانوداه ما این جور مسئله ای نیست .همه دنبال دختر باشعور وفهمیده هستن .به قول پسر عموم نمی خوام که بچه تربیت کنم کسی رومی  خوام که همراهم باشه .

ومن خدا را دارم درمیان همه‌ی نداشته هایم....
هفته بعد یه عروسی دعوتم عروس۱۶ سالشه😐 

😂😂

یکی رو میشناسم یک سال از این بزرگ تره دو ساله ازدواج کرده بچش قراره یکی دو ماه دیگه به دنیا بیاد همکلاسیمه😶

فرضیه ملکه قرمزبرای رسیدن به خواسته هات باید صبر داشته باشی»♠️
2740
همسن هم نه حداقل دوسه سال از خودش کوچیکتر اونو هم نمیخان ده دوازده سال کوچیکتر میبرن

نه بابا دیگه اینجوری خیلی کم هست اکثرا تا پنج سال فاصله دارن

😃درمان رفلاکس و حساسیت به پروتئین گاوی در تاپیک اخرم😃
منم  اما کو تفکر عاقلانه

دقیقا 👏

کاربر آقا 🙌                                                                      دانشجوی رشته حقوق.                                                       نوازنده گیتار سبک پاپ.                                                     عاشق موسیقی  _فیلم _طبیعت_کتاب.                                   بازیگران مورد علاقه : کلین مورفی _ کیرانایتلی _ لئوناردو دی کاپریو                                                                              خواننده مورد علاقه ام : حمید هیراد و استاد شجریان عزیزم .          ( یه دنیای پر از آرامش ...☘️)                                            سوالی بود در خدمتم در حد توان راهنمایی میکنم .                 آی دی من توی  سایر پلتفرم ها :salehioriginal             

اینارو من تو مجازی میخونم،اطراف من اینجوری نیس

ی مرد عاقل بالغ تفاوت فکری و سنی رو مدنظر میذاره،اگه نذاشت ذهنش پر مسائل هوسیه 

البته همیشه استثناهم هست

کاربری دوستمه که از ۱۴۰۲ دستمه🤗ئەمن کوردم،نەوەی مەردم،نەوەی کاوەی ئاسنگەرم
اینکه خوبه یه پسر ۴۰ ساله میشناسم میگه دختر ۲۰ ساله برام پیدا کنید  بهش میگن دختر این سنی چرا ...

وایی دقیقا یه نفر من هم میشناسم همچنین موردیه . بعد هر کیو براش معرفی میکنن قبول نمیکنه . 

اگر دخترای زیر بیست قبول نکنن همچین چیزی پیش نمیاد و به خودشون این جرئتو نمیدن

2706