2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یکی بود میگفت جامعه خراب شده اونا هنوز تا چشم و گوششون باز نشده بریم بگیریمشون

دانشجوی کارشناسی بهداشت عمومی💜۱۴۰۳/۰۲/۱۲ 👈وزن شروع:56/700 وزن هدف:65 🧡۱۴۰۳/۰۲/۲۱👈وزن فعلی : 58/04🤎1402/03/28👈وزن فعلی:۵۸/۱۸💛۱۴۰۳/۰۳/۰۴👈وزن فعلی:۵۸/۲۲💚۱۴۰۳/۰۳/۱۳👈وزن فعلی:۶۰/۱۰🤑🥳🤩 دارم به هدفم میرسممممم🥺😻💅 مانده تا هدف: ۴ کیلو و ۹۰۰🙈😃💥

آره بیشتر اینجوریه 

دلیلشو نمی دونم شاید سلیقه ای باشه 😅

ولی من مخالفم و بنظرم بالای 20 بهتر باشه 

کاربر آقا 🙌                                                                      دانشجوی رشته حقوق.                                                       نوازنده گیتار سبک پاپ.                                                     عاشق موسیقی  _فیلم _طبیعت_کتاب.                                   بازیگران مورد علاقه : کلین مورفی _ کیرانایتلی _ لئوناردو دی کاپریو                                                                              خواننده مورد علاقه ام : حمید هیراد و استاد شجریان عزیزم .          ( یه دنیای پر از آرامش ...☘️)                                            سوالی بود در خدمتم در حد توان راهنمایی میکنم .                

یکیش می‌تونه اعتماد باشه مثلاً دختر کم سن فک میکنن شاید با کسی نبوده واینا دومی سن دختر هرچه بیشتر بره بالا فک میکنن این دختر از نظر اخلاقی ی چیزیش هست ک ازدواج نکرده

اینجوری نیست اونایی که میبینی مرد ۶۰ ساله دختر سن کم مرده پولداره فقط برا پولش پیشش موندن و با یه مرد جوون هم یواشکی رابطه دارن اکثرا.

بعضیا هم هستن میگن دختر سنش کم باشه خودمون تربیتش کنیم از اون جاهلای زمانه 

2706