2733
2734
عنوان

بحث منو پدرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1055 بازدید | 70 پست
زنش بدید بره رد کارش

زن نمیگیره چیکارش کنیم

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شهریارا گو دل از ما مهربانان مشکنید🦋 ورنه قاضی در قضا نامهربانی می‌کند 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا وقتی زایمان کنی مثلا بپز گاهی فقط

بعدش ن 

دیگه بچه کوچیک داری و خودش زندگیت و بهم میریزه قاطع بگو نمیتونم دیگ

اون وقت نوبت خواهرشوهره گاهی برا تو بیاره اگ راس میگ😒

زن نمیگیره چیکارش کنیم

به بقیه بگید بهش پیشنهاد بدن شماها نگید که گارد بگیره.بگردید دنبال یه کیس مناسب که به هم بخورن بعد یجوری سعی کنید باهم اشناشون کنید.بعد غیر مستقیم با جاریات از خانمه تعریف کنید، وسوسه اش کنید

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
2742
یا کلا نپز دیگه یا ۱ روز در میونش کنید با دختره ک بازم لطف شماست من بودم گااااهی میپختم فقط کلا هف ...

بهش گفتم بابا اگه دخترت مریضه و توان نداره پس من باید چی بگم 

گفت نه تو اشتباه منظورمو فهمیدی دخترم همیشه به ما لطف داشته 😐حتی کفته هروقتم نهار ندارید بگید براتون بپزم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به بقیه بگید بهش پیشنهاد بدن شماها نگید که گارد بگیره.بگردید دنبال یه کیس مناسب که به هم بخورن بعد ی ...

عزیزم فایده نداره میگه من هشتاد سالمه 

امروز فردام زن نمیخام 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
والا عزیزم من بخاطر رضای خدا پختم  گفتم پیرمرد گناه داره ولی گویا خوبی به بعضیا نیومده

درسته همیشه  یکی دوبار که لطف کردی ببین طرف مقابلت قدمی برمیداره برای جبران....اگه نه قیچی کن(البته یکی باید به خودم اینا رو بگه🤦)

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
عزیزم فایده نداره میگه من هشتاد سالمه  امروز فردام زن نمیخام

بگو پس غیر امروز فردا فکر اون دنیاتم باش انقدر حرص نده.حالا اومدیو تا ۱۰۰ سال این خواست زنده بمونه بااین اخلاقش تکلیف تو چیه؟

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
2740
بلههههع تصمیم گرفتم به شوهرم بگم دیکه غذا نمی پزم  واسه بابا هم از غذا فروشی غذا بگیرید

ی غذاست دیگ😐مگ خودتون غذا نمیخورید 

دو وعده ای درست کن اذیت نشی

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                
بهش گفتم بابا اگه دخترت مریضه و توان نداره پس من باید چی بگم  گفت نه تو اشتباه منظورمو فهمیدی ...

بگو خب از این ب بعد یا بعد از زایمان من یا ماه ۸ ب بعد دیگه ندارید بگو لطف کن بگو لطف کنه بیاره هرروز

درسته همیشه  یکی دوبار که لطف کردی ببین طرف مقابلت قدمی برمیداره برای جبران....اگه نه قیچی کن(ا ...

همه ی ما متاسفانه مشاوره هامون به دیگران پرفکته ولی توی زندکی خودمون بطرز عجیبی موندیم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بگو خب از این ب بعد یا بعد از زایمان من یا ماه ۸ ب بعد دیگه ندارید بگو لطف کن بگو لطف کنه بیاره هررو ...

الان اومدم خونه خواهر شوهرم 

بنظرتون درد و دل  و گلایه و شکایت کنم و بگم که چرا بابات این حرفو زده یا هیچی نگم و از فردا بگم نمیتونم غذا بپزم تا پدرشوهرم آتیش بگیره 😐

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ی غذاست دیگ😐مگ خودتون غذا نمیخورید  دو وعده ای درست کن اذیت نشی

عزیزم من باردارم آشپزی برام خیلی سخت شده تنگی نفس و کمر درد دارم

روی صندلی میشینم بزور غذا میپزم 

بخاطر رضای خدا تا الان غذا پختم که نکنه پیرمرد اذیت شه 

ولی حالا میلینم نمک نشناسی میکنه عصبی میشم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ی ما متاسفانه مشاوره هامون به دیگران پرفکته ولی توی زندکی خودمون بطرز عجیبی موندیم 

آره🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣حالا الان ۱۸۰درجه تغییر کردما ولی بازم باید درجم بیشترشه‌‌.بارداری به فکرخودت باش خواهرشوهرت باید خودش پیش قدم شه تو این وضعیت حداقل براس پدرش نه شمای باردار....

خدایا همسرمو برام نگه دار  شروع خاطراتم زنگیدنت بود   
بگو پس غیر امروز فردا فکر اون دنیاتم باش انقدر حرص نده.حالا اومدیو تا ۱۰۰ سال این خواست زنده بمونه ب ...

از  قیامت و آخرت نمیترسه

همیشه میگه من خودم جواب خدارو میدم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706