2733
2739

سلام بچه هااین  کاربری دخترمه، من 36 سالمع خانوادم پشتم نیست شوهرم سالمه و معتاد نیست ولی خیلی بد دهنه دست بزن داره 4 تا بچمم از شوهرم متنفره شکاکه و راضی نمیشه بره روانشناس تو خونه بچه هام افسردگی گرفتن دخترم با پسرم قرص عصاب میخوره،  اگه یک وکیل خوب بگیرم جقدر میشه؟ خودمم که نابودم از روحی اصلا اصلا راضی به طلاق توافقی نمیشه چی کار کنم؟ 😭

زمین تو مشتمه چون خدام پشتمه!!! 👊🌱❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بنظرم جدانشو بچههات میرن سر زندگیشون تو تک و تنها میمونی تازه خونوادتم پشتت نیستن

عزیزم من تنها بمیرمم می ارزه من خودم سابقه خودکشی داشتم بالاتر از سیاهی که رنگی نیست حتی یک بار زد تو سرم که بکشمش

2740

زود تر باید به فکر بودی ک بچه هات مریض نشن 

آنوقت ی عده میگن نه مادر باید بمونه با اخلاقای اینطوری شوهرش بسازه چون بچه آورده 

بفرمایید خانمای فهمیده اینم بچه ها ک مریض شدن 

میتونی براشون خونه فراهم کنی چهار تاشو ببری؟

چقدر سخت  بعد از طلاق میخوای چیکار کنی؟؟

مهم نیست شاید دوباره ازدواج کردم نمیدونم دختر و پسرمم بزرگن ولی فقط میخوام خلاص شم

بچه جون تاپیک سرکاری نزن  واقعا در تعجبم از این خانم‌هایی که یک یچه به راحتی سرکارشون میزاره&n ...

میگه کاربری دخترمه

تخمک هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم  شنا نمیکنه  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو
شاید بگی مهر حلال جان ازاد بشه شااید البته ولی نمیدونم ولی خب دردسر خیلییی داره توافقی کم کمش 6 ما ...

خیلی قبل مهریه مو بخشیدم ولی روانی طلاق نمیده میگی میمیری ولی طلاق و تو خوا ببینی 

2706