2737
2734

فهمیدی به منم بگو

زندگی همچون بادکنکی است در دستان کودکی که همیشه ترس از ترکیدن آن لذت داشتنش را از بین میبرد💜درست وقتی کرم ابریشم فکر کرد که زندگیش تموم شده و فشار پیله اش در حال خفه کردنش است،پیله گشوده شد و شروع به پرواز کرد.سختیهای ما مثل پیله اند وجودشان برای تکامل لازم است.

عزیزدلم میگن دعام گیراس دعات میکنم

البته برا خودم ن

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من از عمق وجود خود خدایم را صدا کردم

نمیدانم چه میخواهی ولی امشب

برای تو

برای رفع غم هایت

برای قلب زیبایت

برای آرزوهایت

به درگاهش دعا کردم و میدانم خدا از آرزوهایت خبر دارد

یقین دارم دعاهایم اثر دارد

2731
منم دعاکن همه چی بخوبی زود درست شه

باشه حتما ❤️

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
2740
قربون نفس پاکت منم برا شما دعا میکنم

عزیزدلی💞🥰

من از عمق وجود خود خدایم را صدا کردم نمیدانم چه میخواهی ولی امشب برای تو برای رفع غم هایت برای ق ...

میشه برا اینک خداوند بزودی ی همسر و ازدواج خوب و مناسب نصیبم کنه دعام کنی اسمم فائزه 

هربژی کورد 😍 شمایی ک امضامو میخونی میشه ی "الله اکبر " بگی ب نیت سفید بخت شدنم 🙏🌱خداجونم شکرت ب خاطر همه چی 🙏❤ راضیم ب رضای تو یا الله ❤ خداجونم زمان ازدواجمو ب خودت سپردم راضیم ب رضای خودت ولی خدایا ب حق عظمتت و دستان بی نظیر سازت ی همسر خوب و مناسب نصیبم کن و با هم و در کنار هم خوشبختمون کن 🤲🙏 تویی ک امضامو میخونی برا خوشبختیم دعا کن الهی ک خداوند حاجت روات کنه 🤲❤
عزیزدلم میگن دعام گیراس دعات میکنم البته برا خودم ن

عزیزم دیدم دعوا میکردین 😂

حل شد؟؟؟ 

زندگی همچون بادکنکی است در دستان کودکی که همیشه ترس از ترکیدن آن لذت داشتنش را از بین میبرد💜درست وقتی کرم ابریشم فکر کرد که زندگیش تموم شده و فشار پیله اش در حال خفه کردنش است،پیله گشوده شد و شروع به پرواز کرد.سختیهای ما مثل پیله اند وجودشان برای تکامل لازم است.
عزیزم دیدم دعوا میکردین 😂 حل شد؟؟؟ 

حل که نه

ولی بی تفاوت چرا☘️😂

2706