2737
2739
عنوان

بعنوتن یه برادر این متنو بخونین

735 بازدید | 53 پست

اقا میدونم  بی ربطه ب ماهین این سایت ولی گفتنش خالی از لطف نیست،دیشب به فاصله یساعت ۲ تا مریض  دیابتی داشتیم ک سکته قلبی کردن،  اولیش بمپفع تماس گرفتن با اورژانس،  ریهاش اب اورده بود و تنگی نفس دلشت و کمکش کردیم با دارو و... بهتر شذ،  دومی دیر زنگ زدن ووقتی رفتیم فوت کرده بود،  یه نکته  اینکه هر دیابتیکی دیدین ک عرق سرد داره و بیحاله حتی اگ هیچ دردی تو ففسه سینش نداشت، قلبی فرض کن و یا زنک ب اورژانس بزنین یا درمانگاه برین،  دیابتی ها دردتو متوحه نمیشن یا کم متوجه میشن، بالای۴۰۰ مورد سکته قلبی دیذم تو دیابتی ها۹۵ درصد واقعا نوطاهر خوشحالن.. چون درذ کمی دارن.. هر دیابتی ک عرق سرد داشت و یا سوزش سردل جدی بگیرین 

کاربراقااااا... احسان۱۱۵ سابق.. تا جایی که بتونم باشرح حال درست جوابگوی سوالات پزشکی شما هستم..قالَ لا تَخافا ۖ إِنَّني مَعَكُما أَسمَعُ وَأَرىٰ﴿۴۶﴾فرمود: «نترسید! من با شما هستم؛ (همه چیز را) می‌شنوم و می‌بینم!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ممنون از راهنمایی خوب تون 🙏🏻

✍🏻 ای ستاره ، ای ستاره ی غریب ! ما اگر ز خاطر خدا نرفته ایم ، پس چرا به داد ما نمی رسد ؟! ما صدای گریه ی مان به آسمان رسید ، از خدا چرا صدا نمی رسد ؟!                                                   ممنون میشم اگر برای شادی روح دوست آسمونیم فاتحه بخونید یا صلوات بفرستید ، اگر انجام دادید حتما بهم بگید که دعاتون کنم و برای سلامتی تون صلوات بفرستم 💌
شما پزشکی؟

نه 

کاربراقااااا... احسان۱۱۵ سابق.. تا جایی که بتونم باشرح حال درست جوابگوی سوالات پزشکی شما هستم..قالَ لا تَخافا ۖ إِنَّني مَعَكُما أَسمَعُ وَأَرىٰ﴿۴۶﴾فرمود: «نترسید! من با شما هستم؛ (همه چیز را) می‌شنوم و می‌بینم!
2738
ببخشید میتونم ی سوال بپرسم

بفرما

شما پزشکی یا پرستار؟

فوریت پزشکی

ممنون 

یه عدد نومزد دارم که تموم داراییه منه 👀🤍درخواست دوستی ندید .... اگه مقدوره براتون لطفا برا حاجتام صلوات بفرستید ....🌱🤌خدایا شکرت که هوامو داری و همیشه تکیه گاهم بودی ♡....🕊.....خداوند می‌بینید و می‌پوشاند مردم نمیبینند و فریاد می‌زنند 🙃تا وقتی چیزیو با چشای خودت ندیدی جایی فاش نکن ...قضاوت نکن ....تهمت نزن ...چون خودتم ممکنه به اون درد مبتلا شی:)
2706