2733
2734
عنوان

بعنوتن یه برادر این متنو بخونین

| مشاهده متن کامل بحث + 762 بازدید | 53 پست
 سر کوچه وایساده بود چون ادرس ندادین، بارها شده من رفتم ماموریت مثلا میکن ط5، من چطور میتونم 4ص ...

رضایت گرفتن ما ندادیم!

ادرس رو بلد بودن

از تو توقع ندارم که حرفم رو باور کنی چون هیچکی نمیاد وجه کاریش رو خراب کنه

"اشتباه کردن" اشتباه نیست، در اشتباه ماندن اشتباه است..🧡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

رضایت گرفتن ما ندادیم! ادرس رو بلد بودن از تو توقع ندارم که حرفم رو باور کنی چون هیچکی نمیاد وجه ک ...

من ن کاری ب کسی ندارم چون خدا میبینه اون مهم ترع، بیمارتون چیشد بعدش؟ 

کاربراقااااا... احسان۱۱۵ سابق.. تا جایی که بتونم باشرح حال درست جوابگوی سوالات پزشکی شما هستم..قالَ لا تَخافا ۖ إِنَّني مَعَكُما أَسمَعُ وَأَرىٰ﴿۴۶﴾فرمود: «نترسید! من با شما هستم؛ (همه چیز را) می‌شنوم و می‌بینم!
2731
میگم ببخشید من هر وقت استرس می گیرم شبیه یخ میشم دستام سرد سرد میشه  طبیعیه؟

اره

کاربراقااااا... احسان۱۱۵ سابق.. تا جایی که بتونم باشرح حال درست جوابگوی سوالات پزشکی شما هستم..قالَ لا تَخافا ۖ إِنَّني مَعَكُما أَسمَعُ وَأَرىٰ﴿۴۶﴾فرمود: «نترسید! من با شما هستم؛ (همه چیز را) می‌شنوم و می‌بینم!
تب نداره؟؟ الان مخصوصا تو بچها تظاهرات کپارشی انفولانزا و بیمازی های ویروسی خ زیاده، ولی باز مجدد با ...

تب شدید نداره گرم میشه بدنش ک استامینوفن میدم روزی یبار اسهال ولی استفراغ زیاده هیچی تو معدش نمیمونه دیروز بهش یه دمیترون زدن یه کم تونس شیر بخوره شربت اُنستین هم دادن ویتامین آ ۱۰۰۰روزی یکی و شربت زینک و و کپسول پاراکید اگر اشتباه نکنم ک گف کپسول باز کن پودرش تو یه قاشق اب حل کن بهش بده

میگن دعای نی نی سایتی های عزیز خیلی گیراس یه مشکل خیلی بزرگ تو کار شوهرم افتاده میشه براش دعا کنین هرچه زودتر گره از کار شوهرم باز بشه
ممنون از شما

خواهش

تب شدید نداره گرم میشه بدنش ک استامینوفن میدم روزی یبار اسهال ولی استفراغ زیاده هیچی تو معدش نمیمونه ...

یبار اسهال محشوب نمیشه مگه حجمش خ زیاد باشه، داروهاش خوبه،  حجم غذاشو کم کنین و  تعدادشو بیشترکن،  موز بهش بده، کته بدین،  غذای سرد،  مایعات سرد ندین بهش،  پودر حتما بدین بهش،  با کذشت زمان بهتر میشه،  

یبار اسهال محشوب نمیشه مگه حجمش خ زیاد باشه، داروهاش خوبه،  حجم غذاشو کم کنین و  تعدادشو ب ...

پودر چی بدم؟

میگن دعای نی نی سایتی های عزیز خیلی گیراس یه مشکل خیلی بزرگ تو کار شوهرم افتاده میشه براش دعا کنین هرچه زودتر گره از کار شوهرم باز بشه