2737
2734
عنوان

بیاید به نیتتون حمد بخونم

93 بازدید | 29 پست

اسم و حاجتتونو بگید به نیتتون حمد و صلوات بخونم 

توروخدا التماستون میکنم بخاطر طفل معصومم شماهم برا من دعا کنید انرژی بفرستید برا من  خداوند زندگیم رو درست کنه و خوشبختی رو دپباره بچشم . خدا ازتون راضی باشه الهی صدبرابر دعاهاتون به خودتون برگرده آمیییین

« یه مشکل خیلی بزرگ دارم توروخدا از ته دلتون خواهرانه برام دعا کنید خدا کمکم کنه ،دستمو بگیره ، یکبار دیگه بهم فرصت بده و آبرومو حفظ کنه مشکلم ختم به خیر بشه.بخاطر بچم و خونوادم دعام کنید »»

فاطمه و محمد بخوبی خوشی عقد کنن

خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

مهسا به نیت سالم بودن و پسر بودن جنین،مهرداد ازدواج عالی

فقط 32 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ما غرق گناهیم تو دریای رحمتی..‌خداجونم یعنی میشه دوباره مادر بشم‌‌‌..خدامهربونم برام معجزه کن و جای دوقلو هامو برام پر کن دیگه طاقت دوریشونو ندارم...یعنی میشه منم یروز تیکر آبی بزنم...بالاخره دعام مستجاب شد و تیکر آبی زدم انشالله همین رنگی بمونه🤲
فاطمه و محمد بخوبی خوشی عقد کنن

الله کمک کنه محمد و فاطمه بهم برسن و خوشبخت و عاقبت بخیر بشن و حاجت روا 

الهی هرچی از خدا میخوای برآورده به خیر بشه 

الهی هیچوقت غم نبینی و دلت همیشه شاد باشه و زندگیت سرشار از محبت و عشق باشه

« یه مشکل خیلی بزرگ دارم توروخدا از ته دلتون خواهرانه برام دعا کنید خدا کمکم کنه ،دستمو بگیره ، یکبار دیگه بهم فرصت بده و آبرومو حفظ کنه مشکلم ختم به خیر بشه.بخاطر بچم و خونوادم دعام کنید »»

برات آیت الکرسی و حمد و صلوات فرستادم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا ما غرق گناهیم تو دریای رحمتی..‌خداجونم یعنی میشه دوباره مادر بشم‌‌‌..خدامهربونم برام معجزه کن و جای دوقلو هامو برام پر کن دیگه طاقت دوریشونو ندارم...یعنی میشه منم یروز تیکر آبی بزنم...بالاخره دعام مستجاب شد و تیکر آبی زدم انشالله همین رنگی بمونه🤲
2740
الله کمک کنه محمد و فاطمه بهم برسن و خوشبخت و عاقبت بخیر بشن و حاجت روا  الهی هرچی از خدا میخو ...

فداتشم برای دختر کوچولوت هم من ۳۰ صلوات میفرستم

خدایا دورت بگردم اینقدر خوبی♥شکرت خدا تو زندگیم عشق پاک دارم♥♥♥♥♥وخدایـے ڪہ اسپانسر تمام آرزوهامونه: 🔗♥ماکه دل به الله بستیم الله داند و کارش💎خدایاشکرت برای سقف بالا سرمون برای تن سالمم برای نعمت هایی بهم دادی شکرت خدا جونم♥الحمدالله♥حسبی الله و نعم الوکیل♥خدایا ممنونم بابت عشقم ♥

برلی ارامش زندگیتون ۳۰ صلوات

مهسا به نیت سالم بودن و پسر بودن جنین،مهرداد ازدواج عالی

آمیییین 

مهسا جان ان شالله پسرت سالم و سرحال بیاد تو بغلت و عاقبت بخیر و صالحان و سالم باشه . 

ان شاالله عاقبت بخیر و حاجت رواشی ان شالله زندگیت سرشار از عشق و محبت باشه آمین

.

ان شالله بخت خوب نصیب اقا مهرداد بشه و خوشبخت و عاقبت بخیر بشه و ژندگیش سرشار از عشق و محبت و خوشبختی بشه الهی امین

الله کمک کنه محمد و فاطمه بهم برسن و خوشبخت و عاقبت بخیر بشن و حاجت روا  الهی هرچی از خدا میخو ...

واسه امضام

واسه برگشتن عشقم و رسیدنمون بهم دعا می کنی خیلیییی اعتقاد دارم به دعاهاتون.لایک کنید یا بهم بگید منم حمد میخونم براتون😍🫂🥺1۴۰۲.۱۲.۲۶
دعا کنید مادر منم حالش خوب شه🥺💔

الله مادرتونو شفا بده 

الهی حال مامانت خوب خوب بشه 

خداوند دلتو شاد کنه 

الهی حاجت روا و عاقبت بخیر بشی 

الهی هرچی میخوای همون بشه

واسه امضام

چشم 

الهی همون بشه که میخوای 

الهی معجزه برات رخ بده 

الهی دلت شاد بشه 

عاقبت بخیر و حاجت رواشی 

زندگیت پر از عشق و محبت و علاقه بشه و خوشبخت شید

آمیییین  مهسا جان ان شالله پسرت سالم و سرحال بیاد تو بغلت و عاقبت بخیر و صالحان و سالم باشه .& ...

قربونت برم مهربونم انشالله خودتم هر چی از خدا میخای بهت بده عاقبت بخیر بشی زیر پرچم حضرت مهدی عج

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706