2733
2739

جو خونه رو متشنج میکنه

همش میاد بحث سیاسی با من میکنه.هی راجب اعتقاداتم روزی سه بار میپرسه اینو قبول داری اونو قبول نداری

هرچی خاطره تو این مغزشه رو تو سر من خالی میکنه.حاضرم قسم بخورم هرخاطره تو زندگیشو پنج باری برام گفته.

هر اتفاق بدی افتاده رو میندازه گردن من و منو پند و موعضه میکنه

همشششش حرف میزنه همششش

بهشم نگاه نکنم جواب ندم توهین بد میکنه و قهر میکنه.باید حتما باهاش همراهی کنم تازه حقم بش بدم.

ب همین خدای بالا سرم قسم به هییییچ کاریم نمیرسم تو این زندگی از بسسسسس ک این در گوش منه و انتظار داره من با جون و دل حرفای چرتو پرتشو گوش بدم.

اگه دخترم یه روز راجع بم این نظرو داشته باشه چی 😭😭

قلبــيمـين قـوّتي سن سخـــتي دوران دا آتا مـنه ناجي سنيدون قورخولي طوفان دا آتا يـخـلان وقـته اليمدن دوتوب آرام ايلــدون گرچه من ناقصيديم گوش به فرمان دا آتا

مامانت سنش بالاست؟

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه زمانی همون مادری که انقدرررر زشت دارید در موردش بی احترامی میکنید از صبح تا شب نشست پای حرف زدناتون که چهار تا کلمه یاد بگیرید حرف بزنید...مادر همون یه دونه ست...به حرفاش گوش بدید تاییدش کنید چی میشه مگه...

یا نورَ المُستَوحِشینَ فِی الظُّلَم،یعنی خدا نورِ آنهایی است که در ظلمت ها وحشت زده اند...نباید قربونِ این خدا بری آخه...😍🤵
2731
اگه دخترم یه روز راجع بم این نظرو داشته باشه چی 😭😭

وای ... چقدرررر در حق پدر مادرامون بد کردیم...خیلی حق گفتید 

یا نورَ المُستَوحِشینَ فِی الظُّلَم،یعنی خدا نورِ آنهایی است که در ظلمت ها وحشت زده اند...نباید قربونِ این خدا بری آخه...😍🤵
ن بخدا سنی هم نداره.نمیدونم چرا اینجوری میکنه

اومدم تایپ کنم، کامنت بالاییت حرفمو نوشت

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  
یه زمانی همون مادری که انقدرررر زشت دارید در موردش بی احترامی میکنید از صبح تا شب نشست پای حرف زدنات ...

عزیزم اخه بیستووووچهارساعت؟با هیچکس حرف نمیزنه با همه قطع ارتباط کرده فقط منو پند میده مواخذه میکنه.هرچی میگم بیا بریم تراپی میگ ن تو نیاز ب تراپی داری

2738
عزیزم اخه بیستووووچهارساعت؟با هیچکس حرف نمیزنه با همه قطع ارتباط کرده فقط منو پند میده مواخذه میکنه. ...

قدرشو بدون. یه زمانی دلت واسه همین غرغراشم تنگ میشه

ببین من مادرمو از دست دادم خب الان حسرت تو رو میخورم دوست دارم هر روز این حرفایی که به تو میزنه رو به من بزنه خب فقط یه دقیقه دیگه بیاد پیشم خداناکرده اگر برای مامانت اتفاقی پیش بیاد بعد خیییلی پشیمون میشی به شدت من قبلا با مامانم کل کل میکردم الان فقط حسرت میخورم کاشکی بیشتر حرفشو گوش میکردم و باهاش وقت میگذرونیم 

عزیزم اخه بیستووووچهارساعت؟با هیچکس حرف نمیزنه با همه قطع ارتباط کرده فقط منو پند میده مواخذه میکنه. ...

میدونم چی میگید چون خودمم درگیر این موضوعم...

اشکال نداره گوش بده بخدااااا یه روز میرسه کل زندگی و مال و ثروتت و بدی نمیتونم یه کلمه صدای قشنگش و بشنوی...با دل جووونت بشبن پای حرفاش یه جوری جوابشو بده و به حرفاش گوش بده که لذت ببره...

آخه از زندگی انداخته منو

ببین درسته تو چند سال دیگه ازدواج میکنی دیگه زندگیت برای خودته الانم چون دوست داره میخواد راهنماییت کنه که به راه نادرست کشیده نشی قدر مامانتو بدون

باشه بگو من نیاز دارم به همین بهانه برید با هم .حالا تراپی هم نرفتید مشاور برید کمکتون میکنه .

اعتقاداتتون خیلی فرق میکنه؟

میدونم چی میگید چون خودمم درگیر این موضوعم... اشکال نداره گوش بده بخدااااا یه روز میرسه کل زندگی و ...

بهم فشار میاره.استرس میگیرم با لحن حرف زدنش.پنیک اتک گرفتم انقد بهم شوک میده و یهو وسط حرف زدن بهم توهین میکنه

2706