2733
2739

ایشالله ک میخریی

به حق این ساعت و لحظات پر برکت

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌  درمورد حسابداری و بازار کارش ممنون میشم اگر اطلاعی دارید باهام به اشتراک بزارید🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️
ایشالله ک میخریی به حق این ساعت و لحظات پر برکت

انقد گریه کردم شبی نمیشه ک ب بی خونگی فک نکنم خدا تا الان خیلی بهمون کمک کرده الهی بازم کمک کنه برا همه ن فقط ما.واقعا خستم

یه صلوات بفرستین برا خوب شدن حالم  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انقد گریه کردم شبی نمیشه ک ب بی خونگی فک نکنم خدا تا الان خیلی بهمون کمک کرده الهی بازم کمک کنه برا ...

ایشاالله به حق تمام اشکای پاکت 

به حق تمام اشکای زیبات امسال صاحب خوته بشی

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌  درمورد حسابداری و بازار کارش ممنون میشم اگر اطلاعی دارید باهام به اشتراک بزارید🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️
2742

قشنگم ناراحت نباش  ایشالا صاحب خونه میشی  هرچیزی یه وقتی داره

ازدواج زیر سن ۲۵سالگی مثل ترک مهمونی خاص ساعت ۸هست درحالی که مهمونای اصلی ساعت ۱۰ میان.  (مختص افراد کم سن که ازدواج رو مثل فیلم وسریال ها میبینن)