2752
2734
عنوان

انتقال جنین های ۱۴۰۲

124388 بازدید | 3289 پست

سلام به همگی من امروز روز هفتم انتقال جنینم هست.هر کس انتقال داده توی این مدت بیاد کنار هم باشیم و این دوران را با هم بگذرونیم و انشاءالله همگی جواب بگیریم

من روز هشتمم.

اولین بار بود انتقال دادم فقطم دو تا جنین داشتم

روز اول کلی گریه کردم

استراحت مطلق نداشتم

امشبم با همسرم بحثم شد

آمپولای پروژسترون خستم کرده. نمی دونم می گیره با این اوصاف یا نه. کاش میشد زودتر فهمید.

عزیزم کیفیت جنین هات چطور بودن؟ 

من روز هشتمم. اولین بار بود انتقال دادم فقطم دو تا جنین داشتم روز اول کلی گریه کردم استراحت مطلق ...

سمی ترین حالتی که الان داری همین استرسه اینقدر استرس نداشته باش خواهشاً 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
من روز هشتمم. اولین بار بود انتقال دادم فقطم دو تا جنین داشتم روز اول کلی گریه کردم استراحت مطلق ...

درمورد کیفیت جنین ها هرچی پرسیدم درست جواب ندادن فقط گفتن اگه کیفیت نداشت فریز نمی‌کردیم و خوب بوده.نگران نباش عزیزم اگه خدا بخواد با وجود کلی مشکلات دوقلو ها رو انشاءالله برات نگه میداره.من خودم روز سوم حس ناامیدی شدیدی بهم دست داده بود و کلی گریه کردم،باز دیروز هم همینطور،دلم گرفت و دوباره کلی گریه کردم.من هیچ علایمی ندارم.نه دل درد نه ترشحات هیچی.برای همین نگرانم.کلا حس و حالم مثل قبله هیچ تغییری حس نمیکنم که یکم امیدوار بشم مثبته.☹️☹️تنها تغییر جای آمپول های پروژسترونه که کلی درد داره.

از ته دل آرزو میکنم من،شما و خیلی منتظر های دیگه امسال جواب بگیریم و شادی مهمان دل هامون بشه🙏🙏🙏

انشاالله خیر باشه برای هر دوتون من منتظرم جواب آزمایشم بیاد ماه دیگه برم پانکچر مجدد ،😒😒😒😒😒

انشاءالله همه کارهات به خوبی پیش بره عزیزم و نتیجه بگیری🥰🥰

شما بیبی چک نذاشتین؟ تو پست هاتون دیدم لک دیدین این میتونه علامت لانه گزینی باشه😍

نه عزیزم بی بی نذاشتم خیلی خاطره بدی دارم ازش. دکتر آزمایش خون نوشته برام اونم نمی دم تا از موعدم بگذره واقعا دیگه تحمل منفی شدن ندارم قلبم قطعا می ایسته این سری... امشبم کلی تنش داشتیم سر همین جریان😭😭عجب صبری خدا دارد.

نه عزیزم بی بی نذاشتم خیلی خاطره بدی دارم ازش. دکتر آزمایش خون نوشته برام اونم نمی دم تا از موعدم بگ ...

منم جرئت ندارم بذارم.حتی نمیدونم چطوری آزمایش برم.ینی میشه یه روزی تموم بشه همه این سخی ها؟و ما هم طعم مادر شدن رو بچشیم؟

2706