2752
2734
گفتم باشه مشکلی نداره  اخهه میدونی طرف پزشک عمومیه  ولیی  میترسم بهش اعتماد کنم از ...

ن هیچوقت اولش اعتماد نکن خیلیا میفهمن خوشت اومده میان اسکول کنن.ولی خیلیم گارد نداشته باش ک اگه واقعنم اومده آشنا بشه بترسه بخوره تو پرش.قدم ب قدم باهاش برو یجوری هم پیام بده ک اگه بعداً خواست ب کسی نشون بده بتونی بزنی زیر همه چی بگی من اسکولش کرده بودم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

واسه همین میگم اولش شوخی باشه خوبه .اگه واسه مسخره بازی اومده باشه تو دست پیشو میگیری میگی اسکولش کردم .اگه جدی اومده باشه هم ک کار بدی نکردی شوخی کردی اونم راحت تر ادامه میده .ولی ی جاهایی زیادی شوخی کنی طرف باز می‌ترسه ک نکنه داره اسکولم می‌کنه پاپس می‌کشه .اونجا دیگه باید جوابشو عادی بدی ولی بازم ن خیلی جدی 

مررسی گلیی ک وقت گذاااشتی  ینی باوورم نمیییشع با ی استووری ریپ زدن مخشو زدم 😂😂😂

فدااات🌹🌹ایشالله اوکی شید باهم .همه چی از ی جای ساده شروع میشه همه چی ب خودت بستگی داره ک موقعیت و چجوری اوکی کنی ماهم از همینجا شروع کردیم الان شدن شوهرمون 😂😂

شوهر من ی آدم ب شدت نگیر بود 6سال باهاش دوست بودم نمی‌گرفت از ازدواج میترسید الان بعد 4سال ازدواج هن ...

الهیی عزیزززم‌

برام دعا کن جووور شه احساس میکنم با این ادم ارضای رووحی میییشم ینی شاید هیچکس نتونه منو راضی کنهه جز ایننن 

چطورری با شوهرت اشنا شدی؟؟ 

الهیی عزیزززم‌ برام دعا کن جووور شه احساس میکنم با این ادم ارضای رووحی میییشم ینی شاید هیچکس نتونه ...

الهی آمین 💜💜انشالله ک خدا قشنگترینارو جوری برات بچینه ک همیشه خودتو خوشبخت ترینم آدم دنیا بدونی .من و شوهرم دوست شدیم ولی ازینا بود ک دوروز دوس میشد کلا یادش می‌رفت دیگه زنگ بزنه 😂😂لامصب اصن سرش تو زندگی نبود قلشو درآوردم یجور چسبیدن بهش دیگه نیم ساعت یکبار تلفنی حرف می‌زدیم 😂😂😂نیم ساعت میشد یساعت یا جواب تلفنشو یکم دیر میدادم فکر میکرد چیزی شده .6سال دوست موندیم ولی اصن حرف ازدواج نمی‌زد نگیییییر بودا ب شدت ینی 30سال باهاش دوست میموندم دوست میموند ولی نمی‌گرفت جرات گرفتن نداشت باخواهراش و مامانش دوس بودم اونا گفتن بیایم خواستگاری منم گفتم بیاید یدفه ب خودش اومد سر سفره عقد تو این 4سال هی میگه تو الان زن منی؟😂😂😂.

همینجوری از بچه دار شدنم خیلی میترسید اصلا راه نمیداد بچه دار شیم یکسری ک خواب بود ترتیبو دادم بهش گفتم الان هیچ جوره نمیگیره اصلا تایم بچه دار شدن نیست قرص نخوردم خداروشکر بتهوون یکبار حامله شدم  😂😂😂الان نینیم 8ماهشه میگه چیشد ما بچه دار شدیم گفتم لک لکا آوردن 🤣🤣🤣