2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

اشتباهت اینه ی که همه نمونه رو‌میکنی و میگی کدومش‌منظورته ؟

بگو من مسیر فلان درسم رو طی میکنم تا به فلان‌چیز‌برسم

این خیلی بهتره

مختصر و مفید

سعی کن خیلی جزئیاتی هم‌صحبت نکنی

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."
اخه اصلا نمیدونم جواب سوالشو بدم یا ن تفره برم 

همه چیزو کلی جواب بده .

هر چیزی هم دوست نداشتی خیلی راحت نه بگو 

" از آن ها که تسلایشان می دادم                 ‌‌‌‌‌                                غمگین تر بودم ..."

بد جوابشو دادی .فکردم ابیه کراشتو میخواستم بگم خیلی هوله احساس قشنگ حرف زدن داره بهش محل نده هم جذبت شه هم نخورده باشد بخوابه البته ببخشید رک گفتم🤭می‌خوام خوب پیش بری از اول واقعیتو گفتم

خودم شاغلم اخه ....

خب خیلیم عالی 

بگو دوست دارم بهتر بشم و پیشرفت کاری داشته باشم

برنامم اینه

2706