2733
2734
عزیزم من اون ور هم بهت جواب دادم به نظرم شما ترنس هستی دستهات هم ممکنه ظریف باشه من گفتم تو فضای مجا ...

ترنس چیه دیگه😕

شوهر رو باید بگیری همچییین پخته بزنیش که بفهمه دنیا دست کیه  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من حرفی از رابطه نزدم من فقط گفتم بگید چه کنم که اینکارو نکنه..ولی افسووووس اکثریت فکرشون جای دیگه س

خب مياي حرفاي عجيب غريب ميزني، چيزي ك اتفاق افتادنش جز محالاته، ميخواي راهكارم بهت بديم؟؟ بس كن ديگه حوصله مونو سر بردي بخدا

2731
اصن تو چیزی نپرسیده بودی نوشتی شوهرم روزمو باطل میکنه به هر نحوی که بتونه بعد ما ربطش دادیم به تخت ؟ ...

چرا عزیزم درست بعد پست اولم پست گذاشتم بگید چکار کنم چی بگم بهش

.ولی اصلا ندیدید یه عده دیدن و قشنگ جواب و راه حل دادن..یه عده هم ماشالااااا رفتن تو هپروت

بچه ها مشکل الان عکس دست نیست مشکل بد صحبت کردن و هر حرفی رو زدنه. درسته فضای مجازیه و کسی کسی رو نم ...

اصلا مرد باشه....

اصلا مربوط به تخت خواب و مسایل خصوصیش باشه

خب شما نیایین تو تاپیکاش

هرکسی  یه عقیده و مسلکی داره

اینقدر توزندگی واقعی خودمونو سانسور میکنبم

لطفا اجازه بدین تو مجازی خودمون باشیم و خودسانسوری نکنیم

بزرگترین درسِ زندگیم اینه که خودم باید قهرمانِ زندگیِ خودم باشم.💪💪💪💪💪💪💪💪
اصن تو چیزی نپرسیده بودی نوشتی شوهرم روزمو باطل میکنه به هر نحوی که بتونه بعد ما ربطش دادیم به تخت ؟ ...

من پرسيدم ازش ب چه روشي

گفت ب همون روشي ك تو فكرته، بعد يكي از دوستان بهش گفت شب رابطه داشته باش ك اينجور نشه

گفت اره حتما امشب اينكارو ميكنم بعد افطار اصلا حال نداريم و.... 

ببین عزیز اینجا رو ثانیه هزار تا تاپیک می زنند همه هم همه جا هستن و جواب می دن به هم شما برخوردت لحنت و نحوه جواب دادند اصلا مثل اکثریت نیست و بد جوری آدم رو به شک می ندازی و ببخشید که می گم من هنوز بهت شک دارم که مهم نیست شما واسه خودت خوش باش منم واسه خودم.

نی نی سایت یه درس خوب من داده: هر کی بچه نمی خواد و جلوگیری داره یهو قوربون حکمت خدا برم حامله میشه ولی اونکه بچه می خواد چند سال تو اقدام هست حامله نمیشه...😐

2740
خب مياي حرفاي عجيب غريب ميزني، چيزي ك اتفاق افتادنش جز محالاته، ميخواي راهكارم بهت بديم؟؟ بس كن ديگه ...

باور کن تو خوددرکیری داری عزیزم..تو حالت بده

چرا عزیزم درست بعد پست اولم پست گذاشتم بگید چکار کنم چی بگم بهش .ولی اصلا ندیدید یه عده دیدن و قشنگ ...

این چیزی نیست که تو فضای مجازی بت راهکار بدن قشنگ معلومه خوشت میومد این بحثو راه بندازی ولی واسه اینکه کاربرا گزارش نزنن مثلا از در راهکار خواستن و مشکل داشتن عنوان کردی

دوچیز را هرگز عیان نکن ، آنچه نیستی .... همه ی آنچه هستی ...
ببین عزیز اینجا رو ثانیه هزار تا تاپیک می زنند همه هم همه جا هستن و جواب می دن به هم شما برخوردت لحن ...

لحن من مگه معلومه اینجا

اصلا مرد باشه.... اصلا مربوط به تخت خواب و مسایل خصوصیش باشه خب شما نیایین تو تاپیکاش هرکسی &n ...

عزيزم مگه ما مسخره دست ايشونيم

بعضي دوستان ك حواسشون نبود اومده بودن ب راهكار دادن، شما دوس داري براي ي چيز دروغين وقت و فكرتو بذاري و راهكار بدي؟ مسلما نه

ما هم سوالشو ك ديديم گفتم دروغ ميگي

ولي ايشون از تك و تا نميوفته باز ادامه ميده

من پرسيدم ازش ب چه روشي گفت ب همون روشي ك تو فكرته، بعد يكي از دوستان بهش گفت شب رابطه داشته باش ك ...

بعد به ما میگه یه عده تو هپروتن من منظورم اون نبوده

دوچیز را هرگز عیان نکن ، آنچه نیستی .... همه ی آنچه هستی ...
2706