2737
2739

شوهرمن دوست نداره زیاد بیشار شلوارک و شلوار دوست داره گاهی به مرد بودنش شک میکنم 😒

زندگیمون شده مثل سریال هرشب خودشو میبینیم و فردا تکرارش 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه والا ما برعكسيم، خودم عاشق شلوارم اما شوهرم دامن كوتاه و،،،،

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2738

شوهرمن هرچیزی که ازحالت دخترونه واسپرت خارج بشه دوس نداره. ...ولی الان انقدددددرلباسای خوشگل وگشادوراحت اومده که دیگه مشکل بااین موضوع نداره. ....دامن کوتاه که عشقههههه

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤

شوهر من شلوار گل و گشادا دوست داره بپوشم از این سندبادیا شبیه شلوار کردیه تازه پارچه تیره و پیره زنی   

اما خدا رو شکر من اغفال نمیشم

تاپیک آموزش خیاطی لباس کودک آموزش خیاطی 1 ای غم آی غصه .... بله با شمام با خود شخص شخیص شما..... چخههه چخههههه پیشششتته پیشششششته

به مادر و خواهرش نگاه کن مردا استانداردشون مادر و خواهرشونن اگه اونا شلوارک و شلوار میپوشن دوس داره مثل اونا باشی.باهاش حرف بزن ازش دلیل بپرس شاید یه مدل خاص دامن تو رو فقط دوس نداره مثلا مدلهای دیگه بدش نیاد

یه صلوات بفرستید و برای ظهور آقا و دل شکسته تمام بیماران مخصوصا منتظران نی نی و مادرشدنشون دعا کنید ممنون
2706