2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببخشید اینو میگم 

اما 

حسن کچل ، یا کچل حسن 

هیچ فرقی ندارن 

املتم که املته چیز خاصی نداره 

فقط باید یک ادویه به نام عشق بزنی که اون موقع دیگه میچسبه😉

تا حد توان سعی میکنم در خدمتتون باشم و کمک کنم البته  تا حد توان
2742

سلیقه ای خیلیا پیاز میریزن من ندوست 

به نظر من گوجه ریز کن نه مث این سوسل بازیا پوستش بکنی بریز روغن داغ بزار قشنگ سرخ بشه یه فلفل سبز و یه قاشق رب بریز شعلش زیاد کن تخم مرغ بریز تند تند هم بزن که کامل روغن بندازه 

با نون سنگک و خیار بزن 

فلفل دلمه و سیرررر

دوغ سبزی 😍😍

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                
سلیقه ای خیلیا پیاز میریزن من ندوست  به نظر من گوجه ریز کن نه مث این سوسل بازیا پوستش بکنی بری ...

عالی عالی

1399/12/12 بهترین سال و روز و تا 1400/9/16 از آن روز دیگر هیچ چیز مثل قبل نشد...
2738
با سنگک و دوغ و‌سبزی نوش جونت املت خونه ما همیشه با همسرم هست  معرکه مبشه

🥰🥰🥰نوش جونتون بازم فردا درست کنید کیف کنید😍😍😍

1399/12/12 بهترین سال و روز و تا 1400/9/16 از آن روز دیگر هیچ چیز مثل قبل نشد...

من یه پیاز داغ میگیرم بعد گوجه رو پوست میگیرم و ریز خردش میکنم. میزارم قشنگ سرخ و نرم شه‌ یکم فلفل دلمه هم بهش میزنم بعد یکم رب گوجه. تخم‌مرغ میزنم توش. نمک فلفل و آویشن هم میزنم .

به نظرم املت طرز پخت خاصی نداره 

اگه بچه شما هم دیر حرف زده میشه تجربتونو بگید.پسرم مهر ۱۴۰۰ دنیا اومده هنوز حرف نمیزنه💙برای خونه دار شدن همه یه صلوات بفرستین😍 پسرم الان مامان بابا دده ننه آب شیر داغ نه بله میگه خداروشکر. 
2706