2733
2739
عنوان

دارم به عشقشون نگاه میکنم

167 بازدید | 12 پست

اول از همه من رو یه پسر کراش بودم از بچگی بعد دوستم همشون اومدن روی اون پسر کراش زدن الان اون پسره هم رو یکی از دوستام کراش زده فهمیدین چی گفتم الان دوتاشون همو دوست دارن اما رل نیستن

الان بعضی موقعا یادش میفتم  ولی الان انقد حالم بده میخوام گریه کنم واقعا باورم نمیشه اینجور شدم من کاملا ولش کرده بودم اون پسره خیلی هول رو همه کراشه اما از رفتاراش فهمیدم دوستمو واقعا دوست داره 

رامین عشق تیم ما            رامین خوش تیپ ما                         کاربر تعلیق شده هستم

واقعا با کلمه کراش خیلی مشکل دارم 

خوب دوسش داری همون موقع بگو یا میگیره یا نمیگیره 

حسرت خیلی حس مزخرفیه...

شمع می سوزد و پروانه به دورش نگراان!!!🦋🕯                 ما ک می سوزیم و پروانه نداریم چه کنیم؟🙃🤍
واقعا با کلمه کراش خیلی مشکل دارم  خوب دوسش داری همون موقع بگو یا میگیره یا نمیگیره  حسر ...

خودمم زیاد خوشم نمیاد از این کلمه استفاده کنم اما دیگه برای کوچیک شدن تند تایپ کردن نوشتم

رامین عشق تیم ما            رامین خوش تیپ ما                         کاربر تعلیق شده هستم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خودمم زیاد خوشم نمیاد از این کلمه استفاده کنم اما دیگه برای کوچیک شدن تند تایپ کردن نوشتم

الان خوبی؟

شمع می سوزد و پروانه به دورش نگراان!!!🦋🕯                 ما ک می سوزیم و پروانه نداریم چه کنیم؟🙃🤍
2742

نه من مشکلم با کلمه اش نیست کلا با مفهوم اش مشکل دارم

اخه ادم چرا باید حسشو پنهان کنه من انقد ادم دیدم ک پشیمونن و این واقعا خیلیی بده 

الان اره حتی شاید فردا بگم عجب ادم خریم بخاطر اون ناراحت بودم

دقیقاا الان وقتشه بیخیالش شی برو پی زندگیت قفلی نزن روش

خودتم ک میگی پسره رو همه کراشه این اصلا قابل قبول نیست 

مطمئنم ی روز یکیو پیدا میکنی ۱۰۰ برابر بهتر از این 

نه من مشکلم با کلمه اش نیست کلا با مفهوم اش مشکل دارم اخه ادم چرا باید حسشو پنهان کنه من انقد ادم د ...

اها بخاطر اون اصلا نمیتونم بگم هیچوقت پشیمون نمیشم چون این انتخاب بچگیم بوده انتخاب بچگانه ای داشتم 

2740
دقیقاا الان وقتشه بیخیالش شی برو پی زندگیت قفلی نزن روش خودتم ک میگی پسره رو همه کراشه این اصلا قاب ...

خیلی وقته بیخیالم دیگه ولش کردم اما نمیدونم این دیگه چی بود  شاید بخاطر اینه تا حالا ندیدم واقعا اینطور عاشق کسی شه

اها بخاطر اون اصلا نمیتونم بگم هیچوقت پشیمون نمیشم چون این انتخاب بچگیم بوده انتخاب بچگانه ای داشتم& ...

چن سالته؟

بچگی گذشت ولش کن الان از ته دل میخوایش؟

تو قبلا باید میگفتی ک دوسش داری حالا ک نگفتی نمیتونی بیخیالش شی برو بگو بهش میتونی غرورتو خورد کنی؟

من باشم غرورمو له میکنم چون خیلییی رُکم ولی شاید شما نتونی

ولی همین حالا با خودتت اتمام حجت کن یا بگو یا به قدری بیخیالش شو ک جای یه داداشو برات پر کنه

این شکلی جلو اذیت میشی

چن سالته؟ بچگی گذشت ولش کن الان از ته دل میخوایش؟ تو قبلا باید میگفتی ک دوسش داری حالا ک نگفتی نمی ...

الان ۱۷ ساله م واقعا مرسی خیلی خوب مشاوره دادین اره امروز با خودم عهد میبندم

الان ۱۷ ساله م واقعا مرسی خیلی خوب مشاوره دادین اره امروز با خودم عهد میبندم

من سه سال از شما بزرگ ترم 

این چیزی ک شما تعریف کردی صرفا ی دوست داشتنه عادیه عاشق شدن خیلی پیچیده اس خیلیم قشنگ تر از این چیزیه ک الان تعریف کردی 

اینم بگم سعی کن از الان درگیر این چیزا نشی رو اینده ات تمرکز کن خیانت  تو رابطه ها خیلی زیاد شده حواست باشه کیو وارد زندگیت میکنی 

من دوران دبیرستان همه دوستام رل داشتن و به همشون خیانت شد از بین اینا فقط ی نفر هست ک هنوز با همن چن ماه دیگم عروسیشه بگرد ی ادم درست مثل این پیدا کن

امیدوارم بهترین ها برات رقم بخوره😊

من سه سال از شما بزرگ ترم  این چیزی ک شما تعریف کردی صرفا ی دوست داشتنه عادیه عاشق شدن خیلی پی ...

مرسی❤