2733
2734
عنوان

این همه پول از کجا میارین 😕

322 بازدید | 24 پست

من یه دختر مجردم 

یه خانومه بود اومد روتین موهاشو گفت نزدیک یه ۱۰ملیونی شد 

روتین پوستش هم بیشتر از ۱۰ملیون میشد     

لباس و طلا و جشن و اینا رو که نگم براتون مگه یه خانوم می‌تونه چقدر درآمد داشته باشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کارمندیم در کنارش شغل ازاد داریم

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
2731

شايد به اندازه سن شما دارم كار ميكنم و درس خوندم

هم خودم هم شوهرم

ديگه پول نداشتع باشم

بايد گفت بي عرضه بودم ك اينهمه سال به هيچ جا نرسيده باشن

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 

نمیدونم 

منم میبینم  خانم خانه دار.شغل شوهرش هم اونطور نیست که بتونه خرج آرایشگاه همسرشو برسونه . اما هرروز در ارایشگاهها هستن و به خودشون میرسن . 

عجیبه 

من نمیتونم :(

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
شايد به اندازه سن شما دارم كار ميكنم و درس خوندم هم خودم هم شوهرم ديگه پول نداشتع باشم بايد گف ...

سخت تلاش کردی  میدی پولاتو خرج ناخن و مژه ؟ 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
من ی مرطوب کننده دارم ۶۸ تومن خریدم کم استفاده میکنم تموم نشه🤣

منم آبرسانمو ک خریدم خواهرم یکم ازش استفاده کرد ببینه چطوره گف چ بوی توبی داره گفتم نکن ازش نزن تموم میشه🫠🤣🤣

هَنوزَم زِمِستون بِ یادِت بَهاره...🥺🍃
2706