2733
2734
عنوان

بچه ها بیاید میخواهیم با خانم از سارا بپرس مصاحبه کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 6199 بازدید | 302 پست
میگن دزد که به دزد بزنه شاه دزده حالا خودشیرین که واسه خودشیرین خودشیرینی کنه چیه    

جررررررر

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

مشکوکه

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
چراکجا مشکوکه. بنده خدا 

مرموز

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
2740
@آب_آلبالو     @اوج_آسمان    

جونم؟

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

کاربر خوبیه اما وقتی حذف تاپیک بود نمیتونستم لینک بذارم میگفتم فلان تاپیکمو حذف کنید هعی ریپ میزد واسه گذاشتن لینک ک بینک بذارید

بعد یکی تاپیک زد گفت کی هست این جور چیزا دقیق یادم نیست

اون پستو لایک کردم

بعدش ی سوالی داشتم تگش کردم ازش پرسیدم جواب نداد رفت تاپیک زد بعضی ها چقدر پروان فلان پستو لایک کردن بعد ازم سوال میپرسن

بد حذفش کرد واقعا خنده دار بود واسم ک رفت دوباره تاپیک زد برام

عشقم میگه ۱ تیر سربازیش تمومههههههههه
خوب نباید مشخصات خودشو بگه تو سایت عمومی

نه اصلا چطوری این همه اطلاعات داره چرا باید زمان خودشو صرف سایت کنه

2706