2752
2734
عنوان

رفتم سر وقت گوشیش ۲۰ دقیقه با دختره حرف زده🙂💔

| مشاهده متن کامل بحث + 2959 بازدید | 110 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

بهش گیر نده،تو سرش ننداز یهو رابطه ش انحراف پیدا کنه،به نظرم ببین مشکل چیه که میره با دختر عموش درددل میکنه،شاید مشکل کاری داره نمیخواپ شما استرس بگیری درمیون نمیزاره

خدایا شکرت که منو به آرزوم رسوندی 😇 خدایا ممنونم که آرامش رو تو دلمون قرار میدی
وایسادم از خواب بیدار شه فقط دارم میمیرم از عقده

وایستادی بیدارشه؟من اگه بودم با بالش خفش میکردم بعدشم به چهار قطعه مساوی تقسیمش میکردم ،بعدش؟ نمیدونم شاید مثلاً مینداختمش تو آشغالی😐😂

•|•       ما چون ز دری پای کشیدیم،کشیدیم...امید ز هرکس که بریدیم،بریدیم...دل نیست کبوتر که چو برخاست،نشیند...از گوشه بامی که پریدیم،پریدیم... خلاصه‌که‌اینجوریاست🤍🙂🦋
تو میگی دختر عمویش مال من بردار زادشه🚶😞

تو مورد استارتر احتمال خیانت هست چون مانع عرفی و شرعی وجود نداره

ولی تو مورد شما واقعا شما حساسی 

ما پادشاه را کشتیم، سعی کردیم دنیا را تغییر بدهیم. حالا تنها چیزی که گیرمان آمده، یک پادشاه جدید است که از قبلی بهتر نیست.اینجا سرزمینی ست که برای آزادی جنگیدیم ولی حالا برای نان می جنگیم. نکته عدالت این است :" همه وقتی برابر میشوند که مرده اند"    ویکتور هوگو، بینوایان
تو مورد استارتر احتمال خیانت هست چون مانع عرفی و شرعی وجود نداره ولی تو مورد شما واقعا شما حساسی&nb ...

ن واقعا مال من اینه ک این بردار زادش براش رفیقاش جور می کنه کثافت حرم زاده

وایسادم تا بیدار بسه خونه رو رو سرش خراب کنم

دمت گرم از طرف من انقد دادو بیداد کن خونه بریزه رو سرش اگرم دیدی براش مهم نیست فقط برو بیرون از خونه بزار تا پای طلاق هم پیش بره نگران هیچی نباش زندگی با این مرد خودتو داغون میکنه

نه تو آنی که همانی ، نه من آنم که تو دانی .
2706