2752
2734
عنوان

رفتم سر وقت گوشیش ۲۰ دقیقه با دختره حرف زده🙂💔

| مشاهده متن کامل بحث + 2959 بازدید | 110 پست
میترسم شر بشه فقط شماره دختره رو برداشتم که مدرک جمع کنم

عزیزم چرا خودتو پیر میکنی ؟ بزار شر بشه داد بزن فریاد بکش اگر نشد طلاق بگیر این یکسال دیگه زنش میشه مطمعن باش ببخشید خیلی احمقی 

نه تو آنی که همانی ، نه من آنم که تو دانی .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعدشم زنگ بزن به دختر عمو هه بگو اگه یکبار دیگه زنگ بزنی به شوهرم ابروتو تو فامیل میبرم 

ربطی نداره ی مثال هست میگه 

کو..نی که خارش می‌کنه خودش سفارش می‌کنه

پس لابد این آقاهه هم بدش نمیاد که وگرنه خودش بلاکش میکرد...یا جوابشو نمیداد

2731

خاک توسر دختر عمومش.کثافت لجن عوضی .

بگو عزیزم پس واقعا اگه عادیه برات منو پسرداییم ، یا اسم پسری از فامیلتون که خیلی روش حساسه ، هم مثل برادریم مشکلی نداری که شبانه قبل خواب ۲۰مین باهاش حرف بزنم وبا صدای گوش نواز ودلربای اون به خواب عمیق ارامش دار برم؟؟😏

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
خاک توسر دختر عمومش.کثافت لجن عوضی . بگو عزیزم پس واقعا اگه عادیه برات منو پسرداییم ، یا اسم پسری ا ...

عزیزم همشو قبلا گفتم گوش نمیده به حرفم داره پرو بازی درمیاره

بهش گفتم گوش نمیده

داد بزن جیغ بکش برو خونه مامانش بگو میخام طلاق بگیرم از پسرت الان برو تورو خدا برو نزار گند بزنه به زندگیت البته تاالانم گند زده...

ربطی نداره ی مثال هست میگه  کو..نی که خارش می‌کنه خودش سفارش می‌کنه پس لابد این آقاهه هم بدش ...

ربطی نداره چیه ؟ هر دو کرم دارن باید زنه هرزه که زندگی یکی دیگه رو خراب می‌کنه زندگی شو سیاه کنه بفهمه 

نمیدونم پس این شوهر خوبا گیر کی میاد،هرچی شارلاتانه میخوره به پستمون

•|•       ما چون ز دری پای کشیدیم،کشیدیم...امید ز هرکس که بریدیم،بریدیم...دل نیست کبوتر که چو برخاست،نشیند...از گوشه بامی که پریدیم،پریدیم... خلاصه‌که‌اینجوریاست🤍🙂🦋
2706