2733
2739
عنوان

پیدا شدن یسنا مشکوکه .

237 بازدید | 13 پست

هم گم شدن هم پیدا شدن .من ک فکر میکنم دزدیده شده بود وقتی که دیدن خبرش همه جا پخش شده و همه مردم و رسانه هادارن دنبالش میگردن اومدن ولش کردن .خدایا شکر پیدا شد بازم .میگن 200متز بعد از جایی ک گم شد پیدا شد .میگن اون منطقرم زیاد گشتن قبلش ولی پیدا نکردن

کاربری در دست دونفر می باشد .به دلیل کمبود شماره و 6بار تعلیق .دودختر خاله 16و23ساله .بیشتر دردست23ساله است.دینگ دینگ دنگ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

🔻دادستان کلاله: تحقیقات تا زمان شناسایی و دستگیری همه عوامل دخیل در مفقودی یسنا، کودک کلاله‌ای ادامه دارد

دادستان کلاله:

🔹بلافاصله پس از اعلام مفقودی یسنا کودک کلاله‌ای با تشکیل پرونده قضایی عملیات جست‌وجو و اقدامات قضایی، پلیسی و اطلاعاتی برای بررسی موضوع آغاز شد.

🔹درادامه برررسی‌ها با توجه به شواهد و قراین، ظن بازپرس پرونده مبنی بر ربوده‌شدن کودک تقویت شد و در پی تحقیقات با دستور بازپرس پرونده چند نفر به‌عنوان مظنون به پلیس آگاهی احضار شدند.

🔹در ادامه  تحقیقات، ساعتی پیش این کودک در یکی از مزارع کشاورزی نزدیک محلی که مفقود شده بود، پیدا شد.

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 
2731

دقیقا منم این نظر رو دارم مخصوصا بعد پنج روز چطور بی آب و غذا زنده مونده

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
2738
چه رفتاری باهاش داشتن چیزی یادش میاد؟

نه هیچی برامون تعریف نمیکنه فقط میگ این چیزا واقعیت دارن منو بچگی بردن نمیتونم بگم

حتی ازون موقع هم اجنه رو راحت میبینه ما یبار خونشون بودیم یهو دیدیم داره حرف میزنه میگه ب اونا دست نزنید اما کسی اونجا نبود

کاملا هم سالم و سرحال از نظر عقلی و جسمی

نه هیچی برامون تعریف نمیکنه فقط میگ این چیزا واقعیت دارن منو بچگی بردن نمیتونم بگم حتی ازون موقع هم ...

مطمئنی که روانپزشک بردینش؟و چکاپ از مغزش گرفتین؟

کاربری در دست دونفر می باشد .به دلیل کمبود شماره و 6بار تعلیق .دودختر خاله 16و23ساله .بیشتر دردست23ساله است.دینگ دینگ دنگ