2752
2734

نه

تنهای متفاوت با مردم شهر سالها در انتظار هجرت از کشور و مردمی که غریبن برام ، بالاخره یه روزی میرم و روحم آزاد میشه از این همه خصم بزودی یکسال تا دوسال آینده و این روزها به یه خاطره تلخ دور کمرنگ تبدیل میشه و کم کم محو میشه و اون روز تولد جدید و زندگی جدیده برام 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بله حتما

فقط 2 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرهدفه🙂باافتخار دخترایرانم دوست پسرداشتن یا دوستِ پسرداشتن توهین به دختره!پس ربطی به عقیده نداره❌️توهین کردن نشانه شعوروشخصیت شماست!مهمان ناخواسته نیستم ولی نمی زارم به عقایدم وکشورومذهبم توهین بشود😉 خوشحال میشم که بادختران نوجوان سرزمینم صحبت کنم🙂آقایان محترم لطفانه لایک کنید،نه پست بگذارید ونه درخواست دوستی بدهید❌️خوشحال میشم من راداخل تاپیکهای مذهبی وتاپیکهایی که برای نوجوانان وجوانان هست تگ کنید🙏❤️ان شاالله همه جوانان ونوجوانان عاقبت به خیربشوند.
2731

بستگی به تلاش خودت داره 😐

رفتار من انعکاس لیاقت شماست:)‌‌‌‌‌‌                            .من تاریکیای روحشو دیدم فهمیدم مشکی رنگ مورد علاقمه>>>>>  خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم ، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم .. با بی حوصلگیم ، با سختگیریم.. خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم  😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که میگی بقیه باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

میگه 

فاضرب بيدك اليمنى على قلبك وقل له أثبت فإن ما شاء الله كان و ما لم يشأ لم يكن

با دست راستت روی قلبت بزن و بهش بگو اروم باش

چیزی که خدا میخواد شده و چیزی که خدا نخواد نمیشه

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان

خاست خدا درسته اما همون خدا بهمون قدرت داده تلاش کنیم فکر کنیم زحمت بکشیم بنظرم ب خودمونم مربوطه

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
قبول ندارم معتقدم انسان خودش باید همت کنه تا به چیزی که میخواد برسه

بابا چرا شما اینجوری برداشت میکنین

من برگ چغندر بودم ک تلاش نکنم بشینم ؟من نهایت تلاشم و کردم ولی از نتیجه ای ک گرفتم اصلا راضی نیستم نمیدونم چی میشه

2706