2752
2734

ببین تلاش خودت مهمه ..تو این دنیا کلی دانشمند و پزشک و میلیاردر هستند که شاید از نظر دینی خدا رو قبول نداشته باشند اما انسان واقعی هستند و با تلاش خودشونو بالا کشیدن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

اره

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖               الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸               با احترام : درخواست دوستی نمی‌پذیرم سوالی داشتین تگم کنید ممنونم🦋                                                                             

خودتم تلاش کردیو نشده؟ 

اگ همه تلاشتو کردی حتما قسمت نیس 

ولی خود من اصلا تلاشی نکردم براش

"سوداد"نوعی حالت روحی و حس نوستالژی، اندوه، دل‌تنگی و دل‌گرفتگی از نبودن فرد یا متعلقی است که دیگر احتمالاً هیچ‌گاه برنخواهد گشت.💔
از کجا فهمیدی تو خدایی؟

نه عزیزم من تجربه ی شخصیم رو گفتم

شاید باورت نشه ولی من تاحالا نزدیک ده تا رشته و هنر و اینجور چیزا یاد گرفتم و عوض کردم ولی هیچکدوم به سرانجامی نرسیده تا اینکه الان این چیزی که انتخاب کردم به دستم اومده و هم خودم کیف میکنم و هم داره به درامد میرسه

من نظرم اینه که ادم تلاششو بکنه ولی تا یه حدی ، از یه جا به بعد نباید اصرار کرد و شاید اصلا برای ما مناسب نباشه

من شرایط شما رو نمیدونم و اصلا اطلاعی هم ندارم که چرا فرهنگیان رو انتخاب کردی، ولی سه سال هم زمان کمی نیست که براش گذاشتی

من جای شما بودم به گزینه های دیگه هم فکرمیکردم

آره خب خدا کل این جهان و ستاره ها و منظومه و کهکشان رو خلق کرده به نظرت اگه بخواد واسه ما که اندازه ...

بنظر من اصلا چیزایی که از خدا و اینکه هر انسانی تحت نظر خداست و و تا نخواد برگی از درخت نمیوفته و فلان و این حرفا که به خوردمون دادن حقیقت نداره، سیستم دنیا جور دیگه ای کار میکنه

بنظر من اصلا چیزایی که از خدا و اینکه هر انسانی تحت نظر خداست و و تا نخواد برگی از درخت نمیوفته و فل ...

اِ بالاخره یکی مثل من فکر کرد چه عجیب منم همیشه همینا رو میگم همه باهام دعوا میکنن ولی وقتی ادم چیزی از حرفایی که از بچگی بهمون گفتن نمیبینه خب حق داره بگه وجود نداره و همش الکی بوده

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...
اِ بالاخره یکی مثل من فکر کرد چه عجیب منم همیشه همینا رو میگم همه باهام دعوا میکنن ولی وقتی ادم چیزی ...

منم شما نفر اولی هستی که میبینم اینجوری گفتی، البته یکمم سربسته گفتی پیدا بود با ترس بود که بهت حمله نکنن😁

من خیلی وقته راجع به این چیزا مطالعه کردم و گوش کردم، کلا که دین رو یه سیاست میدونم

البته اینجا هم نمیشه زیاد حرف زد، چون اکثرا مخالف این حرفان