2733
2739

راسته بااستفاده از نور پوست بدن روشن میشه کدوماتون تجربشو داشتید ؟چندماه استفاده کردین ؟

بله موهارو هم کم میکنه

البته چندتا شرط داره

اصل باشه

با آدابش انجام بشه

الحمدلله رب العالمین که شدم مامان الان محمد  قسمت همه منتظرا،ان شاءالله ،به حرمت حضرت فاطمه ی زهرا(س) خودت مدیریت کن زندگیمونو،به کسی محتاج نشیم،مارو به خودمون وامگذار،اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بله موهارو هم کم میکنه البته چندتا شرط داره اصل باشه با آدابش انجام بشه

مال من اصله پوستمو میسوزونه

اللهم عجل الولیک الفرج بحق حضرت زینب (س)                           اللهم صل علی محمد اول محمد وعجل فرجهم💐🌺               اگه مشکلی داشتید و احتیاج ب دردو دل خو شحال میشم با تمام وجود گوش میکنم....سنگ صبور خوبی هستم...اغراق نباشه🤭🤭......تو تاپیکای مذهبی صدام کنید....خوشحال میشم براتون ذکر بگم و دعا بخونم....التماس دعا داشتی بهم بگو 🌷🌷🌷دوست داشتین بگین تک تون کنم تو تاپیک ختم قرانم..هروز ۵۰ ایه میخونیم....🌷

روزهای چهارشنبه و جمعه نباید استفاده کنی بعدشم کل بدنتو حنا بزن سه چهار دقیقه بعد بشور

بغل سینه و زیر بغلتم استفاده کن زرنیخ دار هم باشه لطفا

❤❤خدایا شکر که هوامو داری یکم بیشترتر هوامو داشته باش بتونم مغز و روان و قلبم رو سروسامان بدم❤❤اگه نظرات ما با شما فرق داره چون اثر انگشت ما با شما متفاوته ؛  پس قرار نیست بخاطر عقایدی که آسیبی به همدیگه نمیرسونه باهم جنگ و جدل و بحث کنیم
بله موهارو هم کم میکنه البته چندتا شرط داره اصل باشه با آدابش انجام بشه

واقعا روشن تر کرده بدون اغراق ؟ چندماهه استفاده کردید ؟ و هفته ای چندبار ؟

چ مارکی میزنید ادابش چیه

2740
مال من اصله پوستمو میسوزونه

منم همونو زدم له کردم🤣🤣🤣 تا یه هفته جلو کلر میدادم بالا😆😆😆😆 دیگ زدم تو خط پماد

از تلخ‌ترین جملات تاریخ ادبیات شاید عبارتِ کتاب :«انّی راحلة» السباعی باشه جایی که دختری عاشق رو به زور به عقدِ مرد دیگه‌ای در میارن  وقتی حلقه رو  به دستش میندازن... میگه هرگز گمان نمی‌کردم که آدمیزاد   :ممکن است از انگشتانش هم به دار آویخته شود
روزهای چهارشنبه و جمعه نباید استفاده کنی بعدشم کل بدنتو حنا بزن سه چهار دقیقه بعد بشور بغل سینه و ز ...

بعداز اینکه موبر زدی شستی حنا بزاری؟؟؟؟پوستم میسوزه وحشتناک مال منم زرنیخ داره

اللهم عجل الولیک الفرج بحق حضرت زینب (س)                           اللهم صل علی محمد اول محمد وعجل فرجهم💐🌺               اگه مشکلی داشتید و احتیاج ب دردو دل خو شحال میشم با تمام وجود گوش میکنم....سنگ صبور خوبی هستم...اغراق نباشه🤭🤭......تو تاپیکای مذهبی صدام کنید....خوشحال میشم براتون ذکر بگم و دعا بخونم....التماس دعا داشتی بهم بگو 🌷🌷🌷دوست داشتین بگین تک تون کنم تو تاپیک ختم قرانم..هروز ۵۰ ایه میخونیم....🌷

من قبلا میزدم ارع خوبه مو ها دیر در میان و نازک میشن ب مرور . 

از تلخ‌ترین جملات تاریخ ادبیات شاید عبارتِ کتاب :«انّی راحلة» السباعی باشه جایی که دختری عاشق رو به زور به عقدِ مرد دیگه‌ای در میارن  وقتی حلقه رو  به دستش میندازن... میگه هرگز گمان نمی‌کردم که آدمیزاد   :ممکن است از انگشتانش هم به دار آویخته شود
2706