2733
2734
عنوان

خانمم اسبابش رو جمع کرد. فردا می‌ره😔😔😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 3747 بازدید | 118 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اسمم هم نوشتم فکر کنم علی اسم مرد باشه. شما فکر کن من خانمم مشکلی نداره

من فقط سوال کردم

و اسمتونو هم نمیبینم که نوشته باشه واسه همین میپرسم

یک فمینیست سرسخت هستم که به فمینیست بودنم افتخار میکنم😌💗✨.      تا آخرش میجنگم واسه دفاع از حقوق زنان دنیا بخصوص زنان سرزمینم که خیلیاشون به ناحق قربانی مردسالاری شدن🥲🥲
نه توافقیه. همه چیو نصف کردیم. نصف خونه ماشین و طلا

آیییی چه مرد خوبی، همسر سابق من که همه چیم رو گرفت،حتی مهریه هم نداد، نصف خونه هم که به نامم بود گرفت

ما اونجوری ک دلمون میخواست زندگی نکردیم...اونجوری زندگی کردیم ک مجبور بودیم...

چقدر دلم گرفت💔

امیدوارم هر دو موفق و خوشبخت باشین و سایتتون رو سر فرزندتون باشه 

_گفتند:داروی دل چیست؟                                                                       _گفت:از مردمان دور بودن.
یعنی بچشو نمیخواد ؟! مطمئنی با کسی نیست ؟؟

اره اگه هیچی نداشت خیانت کار نبود. خیالش راحته من از یه مادر بیشتر زحمت کشیدم برا پسرم چه شبایی که تا صبح بالا سرش نخوابیدم .بچه هم قرار هست هر وقت دوست داشت پیش هر کی دوست داشت بره.

این دوستانه گفتنت مشکوکه 

هیچ زنی دوستانه جدا نمیشه

آرزوها دست یافتنی ست فقط صبر و زمان میخواد🕛 🌙☀ 💚🍀🌱عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨 عاشق قهوه م ☕    
اره اگه هیچی نداشت خیانت کار نبود. خیالش راحته من از یه مادر بیشتر زحمت کشیدم برا پسرم چه شبایی که ت ...

چی بگم !!

خدا کمکتون کنه ! کاش میشد مشکلو حل کرد گناه داره اون بچه !

2706