2733
2734
عنوان

خانمم اسبابش رو جمع کرد. فردا می‌ره😔😔😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 3747 بازدید | 118 پست
الان رفتم صحبت هاتونو از اول تاپیک خوندم  به نظرم درست ترین و عاقلانه ترین کار ممکن رو کردین . ...

ممنونم نظر لطفتونه. در مورد پسرمون دقیقا همینطوره خیلی خوب روش کار کردیم طوری که الان اشتیاق خونه جدید مامانش رو داره. براش کاملا جا انداختیم که تو قراره دو تا خونه داشته باشی و هر وقت دوست داشتی هر جا دوست داشتی بری

ممنونم نظر لطفتونه. در مورد پسرمون دقیقا همینطوره خیلی خوب روش کار کردیم طوری که الان اشتیاق خونه جد ...

آخی 🥲 

هرگز جلوش از بدی های مادرش نگید ، چون ممکنه از مادر زده بشه و از شما هم به این خاطر متنفر ! 

و در آینده نتونه به هیچ زنی برای ازدواج اعتماد کنه :) 

یادش بدید که آرامش خودِ آدم مهم تر از هر چیزیه 

مثلا کباب و نوتلا هر دو خوبن و خوشمزه ان ، ولی بخوای باهم بخوریش حالت بهم میخوره 

آدما هم همینن ممکنه نتونن کنار هم ادامه بدن ، و این دلیل بر این نیست که یکی شون بده 

اگه فاقد شعور و ادب هستی ؛ پست هامو ریپلای نکن ❌حوصله بحث با بـچـه رو ندارم🙌🏻                                   باشد که از نورمان جهانی روشن شود ✨💎 درخواست دوستی ممنوع⛔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آخی 🥲  هرگز جلوش از بدی های مادرش نگید ، چون ممکنه از مادر زده بشه و از شما هم به این خاطر مت ...

دقیقا همینطوره که می فرمایید تمام سعیمون اینه که این موارد رو رعایت کنیم

دقیقا همینطوره که می فرمایید تمام سعیمون اینه که این موارد رو رعایت کنیم

انشالله که خیره و هیچ کدوم تون آسیب بیشتری نبینید :) 

براتون آرزوی خوشبختی میکنم 

🙌🏻

اگه فاقد شعور و ادب هستی ؛ پست هامو ریپلای نکن ❌حوصله بحث با بـچـه رو ندارم🙌🏻                                   باشد که از نورمان جهانی روشن شود ✨💎 درخواست دوستی ممنوع⛔
ممنونم نظر لطفتونه. در مورد پسرمون دقیقا همینطوره خیلی خوب روش کار کردیم طوری که الان اشتیاق خونه جد ...

چیزی که دختر من دوست داره

چون پدرش با تمام خوبی‌هایی که داره و انقد ادعای عشق و عاشقی، گرم نیست و دختر من از سه سالگی کاملا بیان میکنه و منم حوصله توضیج دادن و مطالبه های عاطفی ندارم...یخ شدم مثل خودش

شما گفتین که یکی از اختلافاتتون سر مسائل اقتصادیه. خانمتون ولخرجی میکنه و شما آینده نگر هستین. همچنین گفتین حقوق خانمتون نیمه ماه تموم میشه. من فکر میکنم اگه به همین شکلی که توافق کردین صیغه طلاق رو به این زودی نخونین و جدا زندگی کنین خانمتون با حقوقی که داره مدیریت اقتصادی رو یاد میگیره و متعادل تر خرج میکنه. از طرفی تو این مدت زمان پیدا میکنه که منطقی فکر کنه و وقتی ببینه مرد خوبی مثل شما رو از دست داده خودش پشیمون میشه و برمیگرده‌. ان‌شاالله که هرچی به صلاحتونه اتفاق بیفته.

خوب دگ پیشمونه ک بازم چرا مگ اخلاقش بده

خانوادش بد هستن

سالی یک بار دعوا اونم برای خانوادش 

منم خسته شدم دیگه از این اوضاع

کاش دعوا زن و شوهری بود نه سر خانواده اون

خدایا از اینکه پسر کوچولو بهم دادی شکر
معذرت می خوام اگه بد جواب دادم

نه داداش بد جواب ندادی 

یک فمینیست سرسخت هستم که به فمینیست بودنم افتخار میکنم😌💗✨.      تا آخرش میجنگم واسه دفاع از حقوق زنان دنیا بخصوص زنان سرزمینم که خیلیاشون به ناحق قربانی مردسالاری شدن🥲🥲
شما که می تونید تحمل کنید با مشاوره مشکلتون حل میشه

بله من انقد رفتم مشاوره و انقد دوره و کارگاه و وبینار گذروندم که خودم جذب شدم و چند وقته شروع به همکاری کردم باهاشون

و اینو یادم گرفتم که تغییر دادن طرف مقابل امکان پذیره ولی باز برمیگرده ب حالت قبل، پس من باید خودمو وقف بدم 🥴